امروز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
۲:۱۴:۴۷ - دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۵۱ هزار متر مربع از زمین‌های دولتی در ایام نوروز رفع تعرض شد
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از رفع فوری ۲۱۱ مورد تعرض به اراضی دولتی در ایام نوروز توسط یگان حفاظت این سازمان در سراسر کشور خبر داد.


به گزارش خبرگزاری فارس، مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از رفع فوری ۲۱۱ مورد تعرض به اراضی دولتی در ایام نوروز توسط یگان حفاظت این سازمان در سراسر کشور خبر داد و گفت: از مجموع ۲۱۲ مورد تعرض گزارش شده به اراضی دولتی در ایام نوروز ۲۱۱ مورد آن معادل ۲۵۱ هزار متر مربع رفع فوری شده و پرونده یک مورد باقیمانده جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارسال شده است.

علی نبیان افزود: در مورد اجرای احکام قطعی نیز در این ایام یک مورد خلع ید و یک مورد قلع و قمع به مساحت ۱۵۱ هزار متر مربع در کل کشور صورت گرفته است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه این موارد در راستای اجرای دستورالعمل ابلاغی تشدید حفاظت در ایام نوروز به یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن انجام گرفته است، اظهار داشت: در طول ۱۸ روز تعطیلات نوروزی عملیات حفاظت از اراضی به صورت ۲۴ ساعته و با هدایت و کنترل فرماندهان و جانشینان یگان حفاظت استان ها در تمامی کشور صورت گرفت که طی آن بخش قابل توجهی از اراضی دولتی از چنگ زمین خواران خارج شد.

وی همچنین بیشترین درصد گزارشات دریافتی وقوع تعرض به اراضی دولتی را متعلق به جنوب سیستان و بلوچستان و بیشترین مساحت رفع تعرض را مربوط به بخش شمالی این استان خواند و گفت: ۳۴ درصد کل رفع تعرضات معادل ۸۵ هزار متر مربع در بخش شمالی استان سیستان و بلوچستان رخ داده است.

انتهای پیام/ب


منبع :: https://www.farsnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال