امروز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
۲۰:۰۱:۲۱ - جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پروازهای نوروزی از فردا شروع می‌شود/لغو مجوز در انتظار متخلفان
سخنگوی سازمان هواپيمايی کشوری با اشاره به تاریخ شروع پروازهای نوروزی گفت: پروازهای نوروزی از ۲۵ اسفند رسماً شروع خواهد شد.


رضا جعفرزاده در گفتگو با خبرنگار حوزه مسکن و شهرسازی گروه اقتصادیخبرگزاری آنا،با تأکید بر رعایت حقوق شهروندی مسافرین افزود: با کلیه سازمانهای ذیربط در فرآیند پرواز مانند شرکت فرودگاهها، ناوبری هواپیمایی و کادر پرواز و همچنین در حوزههای نظارتی، حمایت مشتری، تعزیرات، حراست فرودگاهها، گمرک و نیروی انتظامی و سایر سازمانها از قبل هماهنگیهای لازم انجامشده و همگی برای شروع عملیات از فردا آمادگی دارند.

وی با بیان اينكه ايام پيك پرواز نوروزی امسال از ۲۵ اسفندماه ۹۷ آغاز و تا ۱۷ فروردين ۹۸ ادامه دارد،افزود: برای انجام سفرهای هوایی در نوروز امسال سازمان هواپيمایی كشوری، ۲۲ هزار صندلی برای مسيرهای داخلی وخارجی آماده كرده است.

مدير روابط عمومی سازمان هواپيمايی کشوری با اشاره به موافقت بیش از ۱۶۰۰ مجوز پرواز فوقالعاده شرکتهای هواپیمایی، ادامه داد: در این دوره از سفرهای نوروزی سعی شده است بهصورت سیستمی بلیت بیشتری در اختیار مسافران در مسیرهای زیارتی و سیاحتی قرار گیرد.

جعفرزاده با تأکید بر هماهنگیهای انجامشده با مدیرعاملهای شرکتهای هواپیمایی و انجمن شرکتهای هواپیمایی گفت: به کلیه شرکتهای هواپیمایی ابلاغ شد مستقیماً بر سامانه فروش بلیت خود نظارت داشته باشند و از دامنه قیمتهای تعیینشده تخطی نکنند.

مدير روابط عمومی سازمان هواپيمايی کشوری با اشاره به کنترل گزارشهای شرکتهای هواپیمایی و یا مردمی، هشدار داد: در صورت احراز تخلفی که موجب نارضایتی مسافرین شود نسبت به لغو مجوز شرکت مسئول اقدام خواهد شد.

جعفرزاده با تأکید بر کنترل اصالت بلیت توسط مسافرین،افزود: مسافران میتوانند اصالت بلیت خود را از طریق سايت سازمان هواپيمايی كشوری به نشانی cao.ir بررسی کنند و یا در صورت نياز و مشاهده هرگونه تخلف در نحوه توزيع و قيمت بليت هواپيما ابتدا با شركت مربوطه تماس بگیرند و يا از طريق سايت مذکور شکایت خود را ارسال كنند.

انتهای پیام/۴۰۸۳/ن


منبع :: http://ana.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال