امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
۱۱:۱۴:۵۰ - پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وزیر راه: قطار برقی گلشهر ــ هشتگرد تابستان سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد
وزیر راه و شهرسازی از بهره‌برداری از قطار برقی گلشهر ــ هشتگرد در تابستان سال آینده خبر داد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، محمد اسلامی صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه قطار برقی گلشهر ــ هشتگرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متروی هشتگرد یکی از پروژههای متفاوتی است که در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه آزادسازی مسیر و امکانات فنی که در نظر گرفته شده اگرچه زمانبر بوده ولی کار کیفی خوبی صورت گرفته، افزود: پیشرفتاین پروژه بیش از ۷۷ درصد بوده و تجهیزات و امکانات آن تأمین شده و در اختیار پیمانکاران قرار گرفته است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه "با تصویب نقدینگی که در سال جدید برای این پروژه انجام میدهیم انشاءالله تا اواسط تابستانبه بهرهبرداری میرسد"، خاطرنشان کرد: مردم باید توجه داشته باشند در این کار هیچ مشکلی وجود ندارد و نمایندگان مجلس و استاندار البرز پیگیر این کار هستند و بخش خصوصی از منابع داخلی خود سرمایه لازم را تأمین میکند.

وزیر راه و شهرسازی با ابراز اینکه "مطمئنهستیم اواسط تابستان این پروژه به بهرهبرداری میرسد"، عنوان کرد:این امکانات کنار پروژههای اتوبانی که صورت میگیرد کمک میکند بار ترافیکی اتوبان کرج ــ قزوین سبکتر شود و مردم بتوانند سفرهای ایمنتر را انجام دهند.

وی ادامه داد:در ارتباط با جاده طالقان کارهای اجرایی آن به اتمام رسیده و موانع آن برطرف شده و انشاءالله سال آینده به بهرهبرداری میرسد.

انتهای پیام/ش*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال