امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
۱:۲۵:۳۱ - چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس دفتر مقام معظم رهبری: به پشتوانه مردم دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند
رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب با اشاره به همراهی مردم با انقلاب با وجود شرایط نامناسب اقتصادی گفت: بیعت همافران با امام کمر رژیم شاهنشاهی را شکست.


به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمد محمدی گلپایگانی در آیین شکرانه بهره برداری از ۴۱ هزار اشتغال مستقیم توسط ستاد اجرایی حضرت امام، اظهار کرد:تازه ۲۲ بهمن را پشت سر گذاشته ایم، چگونه حضرت آقا (حضور میلیونی مردم در راهپیمایی) را پیش بینی می کنند و محقق هم می شود آنهم در این شرایط اقتصادی که قشر متوسط و زیر متوسط را تحت فشار قرار داده است.

وی با بیان این که چگونه است که در هوای سرد و بارانی این جمعیت به خیابان ها می آیند، یادآور شد: در روز راهپیمایی فردی به بنده گفت "به آقا بگویید قربان شما بروم" یا فردی دیگر می گفت " به آقا بگویید غصه نخورید" ما هستیم.

وی با بیان این کهبه پشتوانه همین مردم دشمن نمی تواند هیچ غلطی کند، افزود:حضرت آقا در مرقد امام فرمودند امام راحلوقتی آمدند دو کار مهم انجام دادند؛ یکی براندازی نظام پوسیده شاهنشاهی و دوم تشکیل حکومت اسلامی.

وی با بیان این که فساد حاکم بر خانواده شاهنشاهی عامل سقوط آن بودند، گفت: پسر همین شاه که دست به خودکشی زد در وصیتنامه اش گفته بود مرام من زرتشتی است و وقتی مُردم،جنازه مرا بسوزانید و خاکستر آنرا در دریای خزر بریزید.بدبخت بیچاره مرتد به هیچ چیزی اعتقاد نداشتند.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب بیان کرد:امام خمینی (ره) با تکیه بر اتحاد مردم مبارزه را شروع کرد و در فاصله ۲۴ ساعت مانده به پیروزی انقلاب، همافران نیروی هوایی در مدرسه رفاه با لباس رسمی و کارت شناسایی در دست با امام بیعت کردند. این کار کمر رژیم شاهنشاهی را شکست چون شاه مخلوع بیشترین سرمایه گذاری راروی نیروهای مسلح کرده بود.

محمدی گلپایگانی افزود: همافران با آن که می دانستند این کار آنها خطرناک است با امام بیعت کردند.

۸۰ طرح و پروژه اشتغالزایی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در کرمان افتتاح شد

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال