امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
۱۱:۳۶:۱۲ - جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹۰۰ هزار واحد مسکونی در دو سال آینده عرضه می‌شود
وزیر راه و شهرسازی از عرضه ۹۰۰ هزار واحد مسکونی در دو سال ۹۸ و ۹۹ خبر داد و گفت: تأکید ما بر عملیاتی کردن برنامه‌ها، مشارکت مردمی و جلب اعتماد عمومی است.


به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی دیروز ۲۵ بهمنماه با آیتاللهالعظمی مکارم شیرازی دیدار و گفتگو کرد.

عضو کابینه دولت دوازدهم در ابتدای این دیدار جنگ اقتصادی و روانی استکبار جهانی علیه ایران را محکوم کرد و گفت: در تاریخ ۴۰ ساله جمهوری اسلامی ایران این شیوه تحریم سابقه نداشته است که اینگونه دشمن بر تمامی قراردادها، ملاقات، دیدارها، تصمیمها و حتی همکاری شرکتها با جمهوری اسلامی ایران مداخله کند.

وی با انتقاد از این شیوه مزاحمت دشمن تأکید کرد: خوب است مردم این مطلب را به جد بدانند که مداخلات دشمن و ایجاد جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی ایران کاملاً با دورههای پیشین متفاوت است. هدف دشمن با جنگ اقتصادی ناچیز کردن و یا صفر کردن ارزش پول ملی است تا از این طریق بتوانند مردم را ناراضی کنند.

اسلامی اظهار امیدواری کرد تا جمهوری اسلامی ایران بتواند با لطف الهی و تلاش مضاعف از این بحران عبور کند.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: مردم با هوشمندی تمامعیار خود در راهپیمایی یومالله ۲۲ بهمن مانند همیشه سنگ تمام گذاشتند و دشمن را مأیوس کردند.

این مقام مسئول ادامه داد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی یومالله ۲۲ بهمن امسال کشور را بیمه کرد و درعینحال برای مسئولان تکلیف مضاعفی به وجود آورد که این مهم هم مورد تأکید مقام معظم رهبری است و هم رئیسجمهوری محترم بر آن تأکید ویژه داشتهاند.

اسلامی در بیان اقدامات اجرایی و عملیاتی دولت، گفت: دولت اهتمام ویژهای به موضوع معیشت و رفع مشکلات مردم دارد. بهویژه آقای رئیسجمهور از دستگاهها و وزرا خواستهاند تا همگی آنها بهطور مشخص اقدامات مؤثری را که تأثیر مستقیمی بر زندگی مردم دارد با جدیت دنبال کنیم تا مسائل کشور حل شود و مردم نتایج ملموس آن را درک کنند.

وی از تشکیل جلسات متعدد در دولت برای حل مسائل و مشکلات مردم خبر داد و افزود: دولت برای تسهیل امور مردم تصمیمهای متنوعی اتخاذ کرده است.

عضو کابینه دولت دوازدهم اعلام کرد: در وزارتخانه راه و شهرسازی سیاستهایی برای روانسازی تولید مسکن تدوین و در حال اجرایی شدن است. در نظر داریم برنامههایی را اجرایی و عملیاتی کنیم تا مسکن از حالت انقباضی درآید.

اسلامی تصریح کرد: اولویت ماست که بخش خصوصی در تولید مسکن نقش داشته باشد.

این مقام مسئول در بیان برنامههای اجرایی وزارتخانه راه و شهرسازی در حوزه مسکن، گفت: تکمیل و اتمام حدود ۵۰۰ هزار واحد مسکن مهر باقیمانده هرچه سریعتر در دستور کار است. همچنین احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی جدید با اشکال گوناگون را آغاز کردهایم.

وزیر راه و شهرسازی گفت: عرضه ۹۰۰ هزار واحد مسکونی مهر و دیگر واحدهای مسکونی در ۲ سال ۹۸ و ۹۹ توسط وزارت راه و شهرسازی در برنامه قرارگرفته است. از پرتو این فعالیتها هم تولید مصالح رونق میگیرد، هم فعالیتهای مهندسی ساختمان رشد میکند و هم خانهدار شدن مردم توأمان اتفاق میافتد.

اسلامی تصریح کرد: تأکید ما در عملیاتی کردن برنامهها اعتمادسازی و مشارکت مردمی است.

انتهای پیام/۴۰۹۲/


منبع :: http://ana.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال