امروز چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۲ درصد يارانه تسهيلات براي نوسازي وسايل نقليه
۱۲ درصد يارانه تسهيلات براي نوسازي وسايل نقليه
جدول پرداخت يارانه سود تسهيلات نوسازي و جايگزيني؛ خبرگزاري آريا- به زودي قرار است وام ۵۵۰ دستگاه اتوبوس به همراه يارانه بهره آن پرداخت شود و  ۱۰ هزار موتورسيکلت، برقي خواهد شد.به گزارش خبرگزاري آريا، به زودي قرار است به متقاضيان خريد ون، تاکسي و موتور برقي يارانه اختصاص داده شود. اگرچه اين خبر را […]


جدول پرداخت يارانه سود تسهيلات نوسازي و جايگزيني؛

12 درصد يارانه تسهيلات براي نوسازي وسايل نقليه

خبرگزاري آريا- به زودي قرار است وام ۵۵۰ دستگاه اتوبوس به همراه يارانه بهره آن پرداخت شود و  ۱۰ هزار موتورسيکلت، برقي خواهد شد.
به گزارش خبرگزاري آريا، به زودي قرار است به متقاضيان خريد ون، تاکسي و موتور برقي يارانه اختصاص داده شود. اگرچه اين خبر را پيش تر افشين حبيب‌زاده، عضو شوراي اسلامي شهر تهران در توئيتر خود اعلام کرده بود، اما حالا محسن پورسيدآقايي معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري تهران جزئيات تازه‌اي درباره آن گفته است.
اختصاص يارانه به براي نوسازي وسايل نقليه پس از آن صورت گرفت که اعضاي شوراي شهر با اضافه شدن ۱۸۰ ميليارد تومان به بودجه حمل و نقل موافقت کردند. بر اين اساس قرار است ۸۰ درصد تسهيلات با سود شش درصد و ۱۲ درصد يارانه تسهيلات براي نوسازي وسايل نقليه تعلق بگيرد.
آنطور که پورسيدآقايي توضيح داده است؛ «۱۰ هزار مورد يارانه دو و نيم ميليون توماني به ازاي خريد هر موتور برقي پرداخت خواهد شد.» علاوه بر اين، وام ۵۵۰ دستگاه اتوبوس به همراه يارانه بهره آن پرداخت شود و ۱۶۰۰ خودروي ون از اين محل نوسازي شود. همچنين ۱۰ هزار موتورسيکلت، برقي خواهد شد.
جدول زير جزئياتي دقيق از اين يارانه است. در اين محاسبه قيمت هر دستگاه اتوبوس ۷۰۰ ميليون تومان، هر دستگاه ون ۱۳۰ ميليون تومان و هر دستگاه موتور سيکلت برقي ۸ ميليون تومان در نظر گرفته شده است.

خبر جدید  انتقال موش‌های زنده به پایتخت توسط شرکت‌های پیمانکاری شایعه‌است

 

موتور برقي

ميني‌بوس- ون

اتوبوس

موضوع

 

۱۰٫۰۰۰

۱٫۶۰۰

۵۵۰

تعداد

 

۶٫۵۰۰٫۰۰۰

۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰

۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰

مبلغ تسهيلات

 

۲٫۵۰۰٫۰۰۰

۳۲٫۰۰۰٫۰۰۰

۱۹۰٫۰۰۰٫۰۰۰

يارانه پرداختي بابت هر دستگاه

 

۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰

۵۱٫۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰

۱۰۴٫۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰

يارانه پرداختي کل

۱۸۰٫۷۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰

جمع کل (ارقام به تومان)

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد