امروز شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
21:41:22 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵۰ درصد قراردادهای دوره قالیباف به صورت ترک تشریفات بوده است/ انتصابات شهردار از سوی شورای شهر قابل دفاع است.
۵۰ درصد قراردادهای دوره قالیباف به صورت ترک تشریفات بوده است/ انتصابات شهردار از سوی شورای شهر قابل دفاع است.
عضو شورای شهر تهران تاکید کرد:‌ در گزارش شهردار، ۵۰ درصد قراردادها در سال‌های گذشته با ترک تشریفات بوده و شهردار فعلی، آقای نجفی موظف شده‌اند کلیه معاملات خود را بر روی سایت گذاشته و مردم موظف هستند از این طریق شهردار و شورای شهر را نظارت کنند. به گزارش ایلنا، حسن رسولی، عضو شورای شهر […]

عضو شورای شهر تهران تاکید کرد:‌ در گزارش شهردار، ۵۰ درصد قراردادها در سال‌های گذشته با ترک تشریفات بوده و شهردار فعلی، آقای نجفی موظف شده‌اند کلیه معاملات خود را بر روی سایت گذاشته و مردم موظف هستند از این طریق شهردار و شورای شهر را نظارت کنند.

به گزارش ایلنا، حسن رسولی، عضو شورای شهر تهران در برنامه تهران بیست با بیان اینکه شهردار فعلی منتخب تمام اعضای شورا است و ۲۱ عضو شورا از نجفی حمایت می‌کنند، گفت: آقای نجفی کمتر از ۵ ماه است که تهران را تحویل گرفته و قیاس ایشان با اقای قالیباف که ۱۴۴ ماه مدیریت شهری را برعهده داشتن در بازه زمانی منطقی باید صورت گیرد.

وی با اشاره به بدهی‌های شهرداری تهران اظهار داشت: ۵۲ هزار میلیارد تومان میزان بدهی و دیون شهرداری تهران است که باید تامین اعتبار شود.

خبر جدید  جوي نسبتاً آرام در کشور حاکم است

این عضو کمیسیون بودجه شورای شهر تهران با بیان اینکه بین ۲ تا ۲/۵ میلیون سفر در روز با مترو انجام می‌شود و باید ۲۳ هزار میلیارد هزینه کنیم تا این رقم را سه برابر کنیم، تصریح کرد: امروز ۹ درصد سفر درون‌شهری تهران با مترو انجام می‌شود و ۱۱درصد با اتوبوس. یعنی ما با ساخت بزرگراه، تهران را به پارکینگ بزرگی تبدیل کردیم. 

رسولی ادامه داد: برای حل معضل آلودگی هوا و حمل و نقل شورا و شهرداری بر روی موضوع حمل و نقل عمومی متمرکز شده اند.

 

 

وی در رابطه با موضوع بودجه خاطرنشان کرد: شهردار موظف شدند بودجه سال ۹۷ را ۲/۲ کمتر از بودجه ۹۶ ببندند. کوچک‌سازی شهرداری از اهداف عمده بودجه شهرداری در سال ۹۷ است.

خبر جدید  شکست بزرگ هوندا در کشور

خزانه‌دار شورای شهر تهران افزود: مبارزه با رانت و فساد اداری یکی از وظایف شهردار در سال ۹۷ است. برای اولین بار در سال ۹۷ شورا و شهردار خزانه متمرکز دارند.

رسولی با اشاره به گزارش تحویل و تحول نجفی ابراز داشت: در گزارش شهردار، ۵۰ درصد قراردادها در سال‌های گذشته با ترک تشریفات بوده و شهردار فعلی، آقای نجفی موظف شده‌اند کلیه معاملات خود را بر روی سایت گذاشته و مردم موظف هستند از این طریق شهردار و شورای شهر را نظارت کنند.

وی اضافه کرد: لطفا مردم در اداره شهر به شهردار و شورای شهر کمک کنند.

خبر جدید  کاهش ۲۵درصدی نرخ‌های یک شرکت اتوبوسرانی برای زائران اربعین‌

این عضو شورای شهر تهران با اشاره به اقدامات نجفی در ماه‌های گذشته بیان کرد: لوایحی که نجفی به شورا دادند، لوایح جان داری بوده است مثل لایحه تغییر سازوکار طرح ترافیک.انتصابات شهردار همچنان که در برنامه بودند در حال انجام است و کاملا از سوی شورای شهر قابل دفاع است.

رسولی یادآور شد: آقای نجفی گفتند حضور هم‌زمان آقای صالحی امیری در دو پست معاونت شهرداری و کمیته ملی المپیک را نمی‌پذیرند و به حرف‌شان عمل کردند. حالا آقای شجاع‌‌پوریان آمده‌اند که امیدوارم با حضور ایشان اتفاقات خوبی در این مجموعه روی دهد.

ادامه دارد… 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد