امروز دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹
16:08:56 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کنفرانس ترافیک تهران با شعار «قانونمداری؛ رعایت قوانین و مقررات » برگزار می‌شود
کنفرانس ترافیک تهران با شعار «قانونمداری؛ رعایت قوانین و مقررات » برگزار می‌شود
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، محسن پورسیدآقایی با اعلام این که رعایت قوانین و مقررات عبور و مرور و ارتقای نظم و انضباط ترافیکی در کنار حفظ مبانی حمل و نقل انسان محور، لازمه اثربخشی توسعه سیستم‌های حمل و نقل پایدار و ایمن […]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، محسن پورسیدآقایی با اعلام این که رعایت قوانین و مقررات عبور و مرور و ارتقای نظم و انضباط ترافیکی در کنار حفظ مبانی حمل و نقل انسان محور، لازمه اثربخشی توسعه سیستم‌های حمل و نقل پایدار و ایمن شهری است، تاکید کرد: هفدمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک با شعار «قانونمداری؛ رعایت قوانین و مقررات» برگزار می‌شود.

وی افزود: هفدمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک با این اعتقاد که امروز مهم‌ترین چالش پایتخت، ترافیک و آلودگی هوای ناشی از آن است، برگزار می‌شود.برای فائق آمدن بر این چالش، باید با استفاده از نظرات و پیشنهادات صاحب نظران داخلی و خارجی چاره اندیشی شود.

خبر جدید  آغاز به کار دبیرخانه همکاری‌های پژوهشی شهرداری‌های کشور

معاون شهردار تهران تاکید کرد: به منظور افزایش دست آوردهای علمی و اجرایی، کنفرانس پیش رو، فرصت مغتنمی برای طرح ایده‌های نو و خَلق اندیشه‌های ناب پژوهشگران، متخصصان و دست اندرکاران این حوزه است.

وی با اعلام این که هفدمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک با هدف بهره گیری از نتایج و دستاوردهای علمی کنفرانس در حوزه‌های اجرایی، برگزار می‌شود، تصریح کرد: بهره گیری از توانمندی‌های متخصصان و اندیشمندان داخلی و بین المللی صنعت حمل ونقل به منظور تبادل نظر و تعامل فعالان این عرصه با بخش‌های دانشگاهی و پژوهشی از عمده اهداف این کنفرانس دو روزه است.

پورسیدآقایی از برگزاری ۳۴ کارگاه تخصصی و میزگرد در کنفرانس ترافیک تهران خبر داد و گفت: مدیریت هوشمند حمل ونقل بار شهری، آسیب شناسی اجرای طرح ترافیک و طرح محدوده زوج و فرد، راهکارهای کاهش تخلفات موتورسیکلت در معابر شهری، تاکسی‌های اینترنتی، چالش‌ها و فرصت‌ها ازجمله کارگاه‌های تخصصی این کنفرانس خواهد بود.

خبر جدید  ترمیم یادمان مصدق در ابن بابویه

معاون شهردار تهران با تاکید بر اینکه هفدمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل ونقل و ترافیک با حضور بیش از ۱۵ نفر از اساتید برجسته بین المللی و حمایت ۲۹ دانشگاه و نهاد داخلی و خارجی برگزار خواهد شد، اظهار کرد: این کنفرانس با مرور دست آوردهای نوین حوزه حمل و نقل و ترافیک، گام‌های مؤثری در جهت رفع دغدغه‌های مدیریت شهری در این حوزه برداشته و نتایج شایسته مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

خبر جدید  واگذاری رایگان بیش از ۵۵۰۰ ملک به محرومان سه شهرستان

پورسیدآقایی از حمل و نقل همگانی، سیستم‌های هوشمند حمل و نقل، برنامه ریزی حمل و نقل و شهرسازی، ایمنی ترافیک و ریسک، حمل ونقل و توسعه پایدار، مهندسی ترافیک، اقتصاد حمل ونقل، مدیریت سیستم‌های حمل و نقل و ترافیک، آموزش ترافیک، قوانین و مقررات یکپارچه ترافیک، حمل و نقل غیر موتوری و طراحی هندسی معابر به عنوان محورهای این کنفرانس نام برد.

گفتنی است «هفدمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک» طی روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه جاری از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مرکز همایش‌های بین المللی برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد