امروز جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کل طرح ترافيک زير سؤال است/ اعضاي شورا به قوانين شوراها اشرافيت ندارند
کل طرح ترافيک زير سؤال است/ اعضاي شورا به قوانين شوراها اشرافيت ندارند
خبرگزاري آريا- در حال حاضر تمامي طرح ترافيک جديد زير سؤال است و هنگامي که طرحي در شورا به تصويب مي‌رسد بايد در کميته انطباق نيز مورد تأييد نهايي قرار بگيرد.به گزارش خبرگزاري آريا، محمد قانبيلي عضو کميته انطباق فرمانداري در جمع خبرنگاران، درباره رد مصوبه شوراي شهر تهران در خصوص طرح ترافيک جديد اظهار […]

کل طرح ترافيک زير سؤال است/ اعضاي شورا به قوانين شوراها اشرافيت ندارند

خبرگزاري آريا- در حال حاضر تمامي طرح ترافيک جديد زير سؤال است و هنگامي که طرحي در شورا به تصويب مي‌رسد بايد در کميته انطباق نيز مورد تأييد نهايي قرار بگيرد.
به گزارش خبرگزاري آريا، محمد قانبيلي عضو کميته انطباق فرمانداري در جمع خبرنگاران، درباره رد مصوبه شوراي شهر تهران در خصوص طرح ترافيک جديد اظهار داشت: اکثر افراد عضو شوراي شهر تهران متأسفانه نسبت به قوانين شوراها اشرافيت ندارند.
وي افزود: اخيراً يکي از اعضاي شوراي شهر در گفتگويي اعلام کرده است که چون شوراي عالي ترافيک اين طرح را تهيه و تنظيم کرده است، کميته انطباق نمي‌تواند به اين طرح ايراد بگيرد که اين موضوع اشتباه است.
قانبيلي ادامه داد: در حال حاضر تمامي طرح ترافيک جديد زير سؤال است و هنگامي که طرحي در شورا به تصويب مي‌رسد بايد در کميته انطباق نيز مورد تأييد نهايي قرار بگيرد.
عضو کميته انطباق فرمانداري تهران بيان داشت: وقتي که در طرح ترافيک مي‌خواهند از طرح زوج و فرد نيز از مردم پول بگيرند، نياز به يک طرح جديد دارند نه اينکه اين طرح را در دل طرح ديگر بياورند و رأي مثبت بدهند و به همين دليل است که مي‌گويم به قوانين شورايي اشرافيت ندارند.
وي افزود: اکثر طرح‌هايي از شورا به کميته انطباق مي‌آيد ايراد دارد و اين براي شوراي پايتخت زيبنده نيست.
قانبيلي افزود: اخيراً نيز شوراي شهر تهران مصوبه‌اي درباره مکاني براي تجمعات داشت که اصلاً اين موضوع به شوراي شهر بازنمي‌گردد بلکه بايد شوراي تأمين در اين خصوص تصميم بگيرد.
عضو کميته انطباق فرمانداري تهران تأکيد کرد: شوراي ترافيک هيچ ربطي به کميته انطباق و مصوبات شوراي شهر تهران ندارد. از ۹ بند طرح جديد ترافيک، ۶ بند آن مورد ايراد است که اگر رفع نشود به هيأت حل اختلاف خواهد رفت که قطعاً هيأت نيز رأي فرمانداري را تأييد مي‌کند.
وي ادامه داد: اگر ايرادات اين طرح رفع نشود شهرداري نمي‌تواند در اجراي طرح ترافيک سال آينده اقدامي انجام بدهد.

خبر جدید  شهرداری‌ها هم به دولت الکترونیک پیوستند
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد