امروز جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاهش ۹۰ درصدي هزينه‌هاي عوارض طرح ترافيک براي خبرنگاران
کاهش ۹۰ درصدي هزينه‌هاي عوارض طرح ترافيک براي خبرنگاران
خبرگزاري آريا-اعضاي شوراي شهر تهران با اعمال ضريب يک دهم براي اخذ هزينه عوارض محدوده طرح ترافيک از خبرنگاران موافقت کردند.به گزارش خبرگزاري آريا، قرار شد از مجموع کل سهميه‌هاي استفاده از طرح ترافيک ۳ درصد آن به خبرنگاران، روزنامه نگاران و عکاسان اختصاص يابد.البته شيوه آيين نامه اين مصوبه را کميسيون حمل و نقل […]

کاهش 90 درصدي هزينه‌هاي عوارض طرح ترافيک براي خبرنگاران

خبرگزاري آريا-اعضاي شوراي شهر تهران با اعمال ضريب يک دهم براي اخذ هزينه عوارض محدوده طرح ترافيک از خبرنگاران موافقت کردند.
به گزارش خبرگزاري آريا، قرار شد از مجموع کل سهميه‌هاي استفاده از طرح ترافيک ۳ درصد آن به خبرنگاران، روزنامه نگاران و عکاسان اختصاص يابد.
البته شيوه آيين نامه اين مصوبه را کميسيون حمل و نقل تعيين خواهد کرد.
شوراي شهر مصوبه خود را در مورد تعيين عوارض در محدوده زوج و فرد پس گرفت
شوراي شهر تهران مصوبه قبلي خود را در مورد تعيين عوارض در محدوده زوج و فرد در سال ۹۷ پس گرفت.
اعضاي شوراي شهر در مصوبه چند هفته قبل خود پس از تصويب عوارض براي طرح ترافيک در سال ۹۷ در جدولي هم براي محدوده زوج و فرد عوارض تعيين و مقرر کرده بودند در صورت موفقيت آميز بودن طرح جديد عوارض در محدوده طرح ترافيک، تعيين عوارض براي زوح و فرد هم بررسي شود.
هيئت تطبيق مصوبات فرمانداري به اين قسمت ايراد گرفته و تاکيد کرده بود تعيين عوارض در محدوده زوج و فرد با سياست‌هاي دولت در باره افزايش نيافتن هزينه خدمات سازگاري ندارد.
امروز هم اعضاي شوراي شهر مصوبه خود را اصلاح کردند تا مقررات عبور و مرور در محدوده زوج و فرد طبق روال معمول فعلي ادامه يابد.

خبر جدید  هم‌اندیشی برای انتخاب شهردار
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد