امروز جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ورود سامانه بارشي جديد از فردا
ورود سامانه بارشي جديد از فردا
خبرگزاري آريا-کارشناس هواشناسي از ورود سامانه جديد بارشي از فردا خبر داد.به گزارش خبرگزاري آريا، معصومه احمدي درباره شرايط آب و هوايي کشور افزود: امروز شاهد آخرين فعاليت سامانه بارشي از شمال شرق کشور هستيم و در بخش هايي از خراسان شمالي و شمال استان خراسان رضوي بارش هاي خفيف و پراکنده همراه با کاهش […]

ورود سامانه بارشي جديد از فردا

خبرگزاري آريا-کارشناس هواشناسي از ورود سامانه جديد بارشي از فردا خبر داد.
به گزارش خبرگزاري آريا، معصومه احمدي درباره شرايط آب و هوايي کشور افزود: امروز شاهد آخرين فعاليت سامانه بارشي از شمال شرق کشور هستيم و در بخش هايي از خراسان شمالي و شمال استان خراسان رضوي بارش هاي خفيف و پراکنده همراه با کاهش دما پيش بيني مي شود.
وي گفت: با خروج سامانه، بارندگي ها در اين مناطق متوقف مي شود اما کاهش دما ادامه خواهد داشت.
احمدي ادامه داد: در روزهاي گذشته بخش هاي شرقي و جنوب شرقي کشورمان وزش باد شديد و گرد و غبار داشتند که امروز با شدت کمتري ادامه اين شرايط را پيش بيني مي کنيم­ و احتمال بارش هاي خفيف و پراکنده در دامنه هاي زاگرس وجود دارد.
وي تصريح کرد: استان هاي خوزستان، چهارمحال و بختياري، کهکيلويه و بويراحمد و بخش هاي شمالي استان فارس بارندگي خواهند داشت.
کارشناس هواشناسي گفت: فردا سامانه بارشي نسبتاً قوي از نيمه غربي وارد کشور مي شود و بخش هايي از غرب دامنه هاي زاگرس، شمال غرب و تا حدي جنوب غرب کشور درگير بارندگي مي شوند که به تدريج بارش ها به سواحل غربي درياي خزر و ارتفاعات البرز هم مي رسد.
وي افزود: براي روز شنبه موج بارشي ديگري به اين سامانه مي پيوند که باعث گسترش بارش ها در بيشتر نقاط کشور مي شود.
کارشناس هواشناسي ادامه داد: فردا شدت بارش ها در استان هاي کردستان و کرمانشاه بيش از ساير استان هاست اما در استان هاي ايلام، آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي، بخش هاي شمالي کشور، استان خوزستان و زنجان هم بارندگي خواهند داشت که بارش ها در ارتفاعات به شکل برف خواهد بود.
احمدي افزود: روز شنبه تهران، البرز، قزوين، همدان، مرکز و دامنه هاي جنوبي البرز هم بارندگي دارند.
وي گفت: وزش باد در جنوب غرب کشور همچنان شديد پيش بيني مي شود و براي خوزستان پديده گرد و غبار موجب کاهش ديد و کيفيت هوا در اين استان خواهد شد.
کارشناس هواشناسي درباره شرايط آب و هوايي تهران افزود: امروز آسمان تهران صاف است و هوا با شاخص ۵۰ پاک گزارش شده است.

خبر جدید  بی‌سازمانی اجتماعی
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد