امروز چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
17:56:36 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وجود ۶۰۰ تا ۹۰۰ هزار معتاد در پایتخت/نزدیک به ۱۵ هزار کودک کار در تهران وجود دارد
وجود ۶۰۰ تا ۹۰۰ هزار معتاد در پایتخت/نزدیک به ۱۵ هزار کودک کار در تهران وجود دارد
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه نزدیک به ۲۲ دستگاه مختلف در حوزه مقابله با آسیب‌های اجتماعی در شهر تهران مشغول به فعالیت هستند، گفت: در حال حاضر شهرداری تهران در ۲۲ مرکز «بهاران»، ۱۶ مددسرا، دو سامان سرا، دو همراه سرا و ۱۷ مرکز پرتو به گروه‌های آسیب پذیر اجتماعی خدمات […]

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه نزدیک به ۲۲ دستگاه مختلف در حوزه مقابله با آسیب‌های اجتماعی در شهر تهران مشغول به فعالیت هستند، گفت: در حال حاضر شهرداری تهران در ۲۲ مرکز «بهاران»، ۱۶ مددسرا، دو سامان سرا، دو همراه سرا و ۱۷ مرکز پرتو به گروه‌های آسیب پذیر اجتماعی خدمات ارائه می‌کند.

به گزارش ایسنا، ولی الله شجاع پوریان در نشست «گروه‌های آسیب پذیر و عدالت اجتماعی» با بیان اینکه در اصل سوم قانون اساسی دولت موظف به از بین بردن تبعیض‌های اجتماعی و فراهم کردن شرایط برابر اقتصادی شده است، افزود: با این وجود با گذشت ۴۰ سال در زمینه عدالت اجتماعی کارنامه قابل دفاعی ارائه نکرده‌ایم. بعداز انقلاب تلاش‌های زیادی برای توسعه شهری و روستایی صورت گرفته اما با این وجود مجموعه نظام مندی برای مقابله با بی عدالتی بخشی، منطقه‌ای و شکاف‌های اجتماعی به وجود نیامده است.

خبر جدید  بهاره افشاری هدیه پرابهام شهرداری را پس فرستاد!

وی با بیان اینکه بر اساس اعلام شهرداری در حال حاضر بیش از ۱۵ هزار کودک کار در پایتخت وجود دارد، اظهار کرد: این در حالیست که سازمان بهزیستی تعداد این کودکان را ۷۰۰۰ مورد می‌داند. همچنین بر اساس آمارها نزدیک به ۱۵ هزار کارتن خواب و ۱۰ هزار متکدی در شهر تهران وجود دارد.

خبر جدید  موافقت وزیر کشور با تاسیس 180 دهیاری جدید در استان مازندران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه سالیانه در پایتخت نزدیک به ۴۰ هزار طلاق به ثبت می‌رسد، تصریح کرد: بر اساس یافته‌های به دست آمده بین ۶۰۰ تا ۹۰۰ هزار معتاد و بیش از ۲۱ هزار زندانی در شهر تهران وجود دارد.

به گفته وی، شهرداری تهران دستگاهی است که اگرچه در شکل گیری این آسیب‌های اجتماعی نقشی نداشته است اما امروز هزینه این آسیب‌ها را پرداخت می‌کند.

خبر جدید  تذکر دو عضو شورا نسبت به کلنگ زنی پلاسکو بدون مجوز

شجاع پوریان با انتقاد از اینکه در سال‌های گذشته برنامه‌های علمی و کارشناسی جدی در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی وجود نداشته است، اظهار کرد: در حال حاضر به جای پرداختن به علل آسیب‌های اجتماعی مشغول بررسی معلول‌های آن شده‌ایم. با این وجود مدیریت شهری در دوره جدید خود به ایجاد ارتباط خوب با صاحبنظران، مشاوران و متخصصان حوزه اجتماعی علاقمند است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد