امروز جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش هاشمي به خبر تعديل ۴ درصد از نيروهاي شهرداري تهران
واکنش هاشمي به خبر تعديل ۴ درصد از نيروهاي شهرداري تهران
خبرگزاري آريا- رييس شوراي اسلامي شهر تهران در مورد نامه تعديل ۴ درصد از نيروهاي شهرداري گفت: من تيتر را تکذيب کردم، اگر نامه را بخوانيد نشان مي‌دهد که نامه‌هاي زيادي به شورا ارسال مي‌شود که در حال حاضر چهار سال از برنامه دوم گذشته و وارد سال پنجم برنامه شده‌ايم. به گزارش خبرگزاري آريا، […]

واکنش هاشمي به خبر تعديل 4 درصد از نيروهاي شهرداري تهران

خبرگزاري آريا- رييس شوراي اسلامي شهر تهران در مورد نامه تعديل ۴ درصد از نيروهاي شهرداري گفت: من تيتر را تکذيب کردم، اگر نامه را بخوانيد نشان مي‌دهد که نامه‌هاي زيادي به شورا ارسال مي‌شود که در حال حاضر چهار سال از برنامه دوم گذشته و وارد سال پنجم برنامه شده‌ايم.
به گزارش خبرگزاري آريا، محسن هاشمي رفسنجاني در حاشيه چهل و نهمين جلسه شوراي شهر تهران، ري و تجريش در جمع خبرنگاران در مورد تعديل ۴ درصد از نيروهاي شهرداري که در نامه‌اي از سوي او به شهردار تهران مطرح شده بود، گفت: من تيتر را تکذيب کردم، اگر نامه را بخوانيد نشان مي‌دهد که نامه‌هاي زيادي به شورا ارسال مي‌شود که در حال حاضر چهار سال از برنامه دوم گذشته و وارد سال پنجم برنامه شده‌ايم.
وي افزود: حال بايد در اين برنامه برخي تعهدات را شهرداري انجام دهد تا وقتي مي‌خواهيم برنامه سوم را بنويسيم اطلاعات دقيق باشد.
رئيس شوراي اسلامي شهر تهران، با بيان اينکه مي‌گوييم بندها چه چيزي را گفته‌اند و مي‌خواهيم شهرداري چه عملي انجام دهد، گفت: براساس برنامه دوم که توسط شوراي چهارم تصويب شده بود چنين آمده که تعديل اين ۴ درصد در شهرداري که معمولاً پرسنل زيادي دارد، حد زيادي نيست.
هاشمي گفت: در شهرداري پرسنل زيادي وجود دارد، يک تشکيلات قديمي دارد و افراد خود به خود بازنشسته مي‌شوند و براي عده‌اي هم مشکل پيش مي‌آيد و به شهرستان مي‌روند پس اين ۴ درصد اتفاق مي‌افتد و حد بالايي نيست.
رئيس شوراي شهر گفت: وقتي مي‌بينيم شهرداري نزديک به ۸۰ هزار نيرو دارد، خروج ۲ هزار نفر رقم بالايي نيست هر چند که برخي از آنها هم به دستگاه‌ها مي‌روند و که معمول و عادي است و اين بر اساس تعهداتي است که در برنامه پنج ساله دوم شهرداري وجود دارد.
وي افزود: من در نامه به شهردار درخواست گزارش‌گيري کردم و نگفتم که چرا اين کار نشده بلکه گفتم که گزارش بدهيد که چه ميزان اتفاق افتاده است تا بتوانيم براي برنامه سوم از اين آمار استفاده کنيم.
هاشمي خاطرنشان کرد: اين نامه اعتراضي نيست بلکه گزارش‌گيري است اما متأسفانه برخي از دوستان در سايت‌هاي مختلف از آن سوءاستفاده کردند تا رئيس شورا را تضعيف کنند.
رئيس شوراي شهر در مورد افزايش قيمت بليت پيشنهادي مترو در شورا، گفت: بليط مترو بحث بسيار حساسي است اما در اين جلسه وقت کم آمد و نتوانستيم به نتيجه برسانيم و در جلسه بعد آن را بررسي مي‌کنيم. در مورد قيمت‌هاي مطرح شده هم نمي‌توانم چيزي بگويم تا تصويب شود.

خبر جدید  زورگیران دیوار به دام افتادند/کشف ۳۰ کیلو تریاک در بزرگراه آزادگان
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد