امروز شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
15:12:33 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی از مهمترین برنامه‌های دولت در سال آینده است
نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی از مهمترین برنامه‌های دولت در سال آینده است
رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تاکید کرد: یکی از مهمترین برنامه‌های ما که رییس‌‌‌جمهور برای اجرای آن تاکید دارند نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور در سال آینده است که درصدد هستیم، اجرایی شود. به گزارش ایلنا، سید محمد علی افشانی با تاکید بر لزوم توسعه حمل و نقل در کشور گفت: حمل […]

رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تاکید کرد: یکی از مهمترین برنامه‌های ما که رییس‌‌‌جمهور برای اجرای آن تاکید دارند نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور در سال آینده است که درصدد هستیم، اجرایی شود.

به گزارش ایلنا، سید محمد علی افشانی با تاکید بر لزوم توسعه حمل و نقل در کشور گفت: حمل و نقل یکی از محورهای توسعه و زیربنای اقتصاد هر جامعه‌ای است.

وی افزود: زیربنای اقتصاد هر جامعه‌های بر سه محور آب، حمل و نقل و انرژی استوار است و از این منظر، هیچ کشوری به توسعه دست نمی‌یابد مگر اینکه به این سه حوزه توجه جدی داشته باشد. به همین جهت توجه به حمل و نقل به ویژه حمل و نقل عمومی یعنی توجه به توسعه اقتصادی و در نهایت توسعه کل کشور که موضوع بسیار حائز اهمیتی است.

خبر جدید  طهرانی: نگران پرداخت‌ هزینه‌های خط دو مترو نیستیم

معاون عمرانی وزیر کشور با بیان اینکه یکی از مهمترین کارکردهای حمل و نقل عمومی ایجاد رفاه برای مردم است، اظهار داشت: دو قشر از مردم هستند که استفاده عمده از حمل و نقل عمومی درون شهری می‌‌‌کنند که یا صاحب درک بسیار بالا بوده و نسبت به سایر شهروندان و محیط زیست شهری احساس مسولیت می‌‌‌‌کنند یا به هر دلیلی توان استفاده از وسیله حمل و نقل شخصی را ندارند و لذا باید بیشترین توجه به این دو قشر انجام شود که انجام این کار هم در راستای عدالت و هم در راستای رفع تبعیض است.

افشانی با اشاره به رواج مفهوم شهر زیست‌‌پذیر در فرهنگ مدیریت شهری تصریح کرد: واژه و مفهوم شهر زیست‌پذیر به شرایط و محیط زندگی اشاره می‌کند که تمامی عناصر لازم جهت یک زندگی سالم در محیط جغرافیایی مشخص مهیا باشد و از جمله وجود هوای سالم که حمل و نقل مناسب یکی از الزامات داشتن هوای سالم است.

خبر جدید  توپ لایحه درآمدهای پایدار شهرداری در زمین مجلس

وی ادامه داد: باید به اتفاق یکدیگر یک برنامه مشخص برای آینده متناسب با توان و نیروی اجرایی خود ایجاد کنیم.

رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با بیان اینکه یکی از مهمترین برنامه‌های ما که رییس‌‌‌جمهور برای اجرای آن تاکید دارند نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور در سال آینده است که درصدد هستیم، اجرایی شود، خاطرنشان کرد: سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور آمادگی دارد تا مواردی را که سازمان‌های اتوبوسرانی شهری کشور به عنوان پیشنهاد یا راهکار مدنظر دارند را در جهت بهبود حمل و نقل درون شهری بررسی و اجرایی کنند.

افشانی افزود: موضوع حمل و نقل اگر روزی برای انتقال بار و مسافر مطرح بود امروز به عنوان یکی از مهمترین دغدغه‌های تمام افرادی است که در شهرها ساکن هستند.

خبر جدید  لاکچری بودن؛ لوکس گرایی یا لوکس نمایی؟

وی با بیان اینکه موضوع حمل و نقل در گذشته مورد کم‌توجهی قرار گرفته بود، ابراز داشت: خوشبختانه ردیف بودجه خوبی جهت قطار شهری در سال آینده پیش‌بینی شده است و به همین جهت، اکثر شهرهای بزرگ باید قطار شهری را یکی از اولویت‌های خود قرار دهند. دو موضوع حمل و نقل درون‌‌‌شهری و توجه به بافت‌های فرسوده شهری از مهمترین برنامه‌های دولت و شخص رییس جمهور برای سال آینده است.

معاون عمرانی وزیر کشور خواستار همکاری و تعامل بیشتر شهرداری‌ها و پلیس راهنمایی و رانندگی در جهت کنترل ترافیک و اجرای بهتر قانون شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد