امروز پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
موج جديد بارندگي ها در کشور
موج جديد بارندگي ها در کشور
خبرگزاري آريا-کارشناس سازمان هواشناسي از موج جديد بارش ها با ورود سامانه جديد به کشور خبرداد.به گزارش خبرگزاري آريا، محمد اصغري درباره شرايط آب و هوايي کشور افزود: موج جديدي از کشور عبور کرد و بيشتر در شمال غرب، سواحل درياي خزر، استان هاي مرتبط با کوه هاي البرز و شمال شرق کشور شاهد بارندگي […]

موج جديد بارندگي ها در کشور

خبرگزاري آريا-کارشناس سازمان هواشناسي از موج جديد بارش ها با ورود سامانه جديد به کشور خبرداد.
به گزارش خبرگزاري آريا، محمد اصغري درباره شرايط آب و هوايي کشور افزود: موج جديدي از کشور عبور کرد و بيشتر در شمال غرب، سواحل درياي خزر، استان هاي مرتبط با کوه هاي البرز و شمال شرق کشور شاهد بارندگي بوديم.
وي گفت : از ساعاتي ديگر هم از سمت شمال غرب موج جديدي وارد کشور مي شود که با موج قبلي دو تفاوت عمده دارد. اول اينکه عميق تر است و ريزش هواي سرد را به همراه خواهد داشت.
کارشناس هواشناسي ادامه داد : استان هاي آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي، کردستان، کرمانشاه، ايلام، شمال خوزستان، مرکزي، همدان، قم، زنجان، سواحل درياي خزر، لرستان، چهارمحال و بختياري، کهکيلويه و بويراحمد، سمنان، خراسان شمالي، خراسان رضوي و گلستان بارندگي خواهند داشت که بارش ها در ارتفاعات اين مناطق به شکل برف پيش بيني مي شود.
اصغري تصريح کرد: در اين مناطق بارش تگرگ هم از امشب پيش بيني مي شود و بارندگي تجمعي را در خراسان شمالي و خراسان رضوي خواهيم داشت که احتمال آب گرفتگي معابر در اين مناطق وجود دارد.
وي گفت: پنجشنبه اين موج از سمت شمال شرق کشور خارج مي شود اما از جمعه با نفوذ سامانه جديد بارشي بارش هاي نسبتا خوبي را براي هفته آينده در بيشتر نقاط کشور پيش بيني مي کنيم.

خبر جدید  احترام به قانون تا مرز میز شهردار تهران
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد