امروز پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئوليت بيمه شدگان دربرابر فقدان دفترچه درماني
مسئوليت بيمه شدگان دربرابر فقدان دفترچه درماني
خبرگزاري آريا- بيمه‌شدگان و مستمري بگيران سازمان تامين اجتماعي در صورت فقدان دفترچه درماني، موضوع را سريعا به شعبه تأمين اجتماعي اطلاع دهند تا از سوء استفاده‌هاي احتمالي از آن جلوگيري شود زيرا تبعات اين سوء استفاده بيمه شده را نيز در بر مي‌گيرد.به گزارش خبرگزاري آريا، بيمه‌شدگان و مستمري‌بگيراني که بنا به دلايلي دفا‌تر […]

مسئوليت بيمه شدگان دربرابر فقدان دفترچه درماني

خبرگزاري آريا- بيمه‌شدگان و مستمري بگيران سازمان تامين اجتماعي در صورت فقدان دفترچه درماني، موضوع را سريعا به شعبه تأمين اجتماعي اطلاع دهند تا از سوء استفاده‌هاي احتمالي از آن جلوگيري شود زيرا تبعات اين سوء استفاده بيمه شده را نيز در بر مي‌گيرد.
به گزارش خبرگزاري آريا، بيمه‌شدگان و مستمري‌بگيراني که بنا به دلايلي دفا‌تر درماني آن‌ها مفقود مي‌شود بايد با مراجعه به شعبه ضمن اعلام فقدان آن، براي دريافت دفترچه درماني المثني نيز اقدام کنند.
بيمه شدگان و مستمري بگيران سازمان تامين اجتماعي در هنگام مراجعه به مراکز ملکي اين سازمان براي دريافت خدمات نياز به ارائه دفترچه ندارند و با ارائه کدملي پذيرش و خدمات را دريافت مي کنند ولي در هنگام مراجعه به مراکز طرف قرارداد اين سازمان نياز به ارائه دفترچه درماني است، لذا بيمه شدگان و مستمري بگيران در حفظ و نگهداري دفترچه هاي درماني بکوشند.
تکميل فرم درخواست صدور دفترچه درماني المثني، پرداخت مبلغ خسارت صدوردفترچه درماني المثني و ارائه اصل و تصوير شناسنامه و کارت ملي صاحب دفترچه مفقودي مدارک لازم براي صدور دفترچه المثني است.
صدور دفترچه درماني المثني آن دسته از بيمه شدگان و مستمري بگيران و افراد تحت تکفل آنان که در اثر حوادث غير مترقبه مفقود شود، پس از تکميل فرم درخواست صدور دفترچه درماني المثني و تاييديه از مراجع ذيصلاح صرفاً بدون اخذ وجه خسارت مربوطه انجام مي‌شود.

خبر جدید  انتقاد استاندار تهران از عملکرد بانک ها در اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی و اقتصادی
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد