امروز شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
20:19:56 - شنبه 1 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قطار حومه‌ای تهران اندیشه اجرایی می‌شود
قطار حومه‌ای تهران اندیشه اجرایی می‌شود
وزیر راه و شهرسازی گفت: با مشارکت راه‌آهن و شرکت شهرهای جدید، پروژه دسترسی قطار حومه‌ای اندیشه را اجرا خواهیم کرد.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در آیین کلنگزنی احداث ۲۰۹۹ واحد مسکونی در فاز ۴ اندیشه در قالب عملیات برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن اظهار کرد: برای ما مهمترین اقدام این است که از جریان گرفتن و شتاب تولید مسکن کسب اطمینان کنیم.

وی افزود: در این راستا اعلام کردیم که دغدغه زمین را برای مردم برطرف میکنیم، بدینصورت که اراضی را که متعلق به دولت است در شهرها و مکانهایی که نیازسنجی شده برای جامعه هدف که اقشار متوسط و پایین هستند از طریق مشارکت با بخش خصوصی به کار بگیریم.

وزیر راه و شهرساز با اشاره به ساخت ۲۰۹۹ واحد مسکونی در اندیشه، تصریح کرد: سرمایهگذاریهای فرهنگی، بهداشتی و درمانی، تجاری و آموزشی که در طرح پیشبینیشده باید بهسرعت آغاز شود تا هسته مرکزی شهر کل فعالیتها و سکونتگاههای پیرامون را تکمیل و اندیشه را تبدیل به یک شهر دارای همه قابلیتها کند.

وزیر راه و شهرسازی درباره راه دسترسی بین شهر اندیشه و شهر تهران، گفت: با استاندار تهران تفاهم کردیم که تملک اراضی مسیر قطار حومهای به عهده فرمانداری و شهرداران باشد و با مشارکت راهآهن و شرکت شهرهای جدید پروژه دسترسی قطار حومهای اندیشه را در برنامه قرار خواهیم داد.

وی افزود: یکی از نکاتی که در سال جاری بهصورت ویژه در وزارت راه و شهرسازی مطرح شده این است که در سراسر کشور شاهد شکلگیری ساختوسازهای باارزش برای خانهدار شدن مردم باشیم و به همین دلیل در برنامه اقدام ملی که ۴۰۰ هزار واحد در دستور کار قرارگرفته هر هفته شاهد افتتاح یک پروژه جدید هستیم.

انتهای پیام/۴۱۲۹/۴۰۸۳/

خبر جدید  ضرورت پررنگ‌تر شدن نقش دریا در اقتصاد ایران


منبع :: قطار حومه‌ای تهران اندیشه اجرایی می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد