امروز شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فروشگاه هاي شهروند منطقه ۲ مجهز به دستگاه هاي هوشمند دريافت پسماند بازيافتي ميشوند
فروشگاه هاي شهروند منطقه ۲ مجهز به دستگاه هاي هوشمند دريافت پسماند بازيافتي ميشوند
خبرگزاري آريا-رسول کشت پور شهردار منطقه ۲ گفت:فروشگاههاي شهروند منطقه ۲  مجهز به دستگاههاي هوشمند دريافت پسماند بازيافتي ميشوند . به گزارش خبرگزاري آريا، رسول کشت پور شهردار منطقه دو با اعلام اين خبر و با اشاره به ضرورت بکار گيري روشهاي هوشمند و تشويق شهروندان به فرهنگ تفکيک زباله و مواد باز يافتي  از […]

فروشگاه هاي شهروند منطقه 2 مجهز به دستگاه هاي هوشمند دريافت پسماند بازيافتي ميشوند

خبرگزاري آريا-رسول کشت پور شهردار منطقه ۲ گفت:فروشگاههاي شهروند منطقه ۲  مجهز به دستگاههاي هوشمند دريافت پسماند بازيافتي ميشوند .
به گزارش خبرگزاري آريا، رسول کشت پور شهردار منطقه دو با اعلام اين خبر و با اشاره به ضرورت بکار گيري روشهاي هوشمند و تشويق شهروندان به فرهنگ تفکيک زباله و مواد باز يافتي  از مبدا اظهار داشت : در راستاي اجراي برنامه ها و اقدامات نوين در مسير کاهش مخاطرات زيست محيطي و مديريت صحيح پسماند ، فروشگاههاي شهروند منطقه ۲  مجهز به دستگاههاي هوشمند دريافت پسماند بازيافتي ميشوند .
وي در تشريح کارکرد دستگاههاي مزبور افزود :دستگاههاي هوشمند دريافت پسماند بازيافتي ،زباله هاي قابل بازيافت نظيربطري هاي نوشيدني را بصورت هوشمند شناسايي کرده و پس از دريافت در ازاي آن بن خريد و يا وجه ريالي در قالب شارژکارت بانکي و …. به شهروندان ارائه ميدهد .
رسول کشت پور با بيان اهميت استفاده از اجراي شيوه هاي نوين مديريت پسماند و بهره مندي از فن آوري نوين اذعان داشت :با مذاکرات انجام شده با مدير عامل شرکت فروشگاهاي شهروند در فاز بعدي کليه فروشگاههاي شهروند شهر تهران  و همچنين ديگر فروشگاههاي بزرگ منطقه ۲ به اين فنآوري مجهز خواهند شد .
کشت پور همچنين افزود : هزينه بالاي جمع آوري ،حمل و دفع مواد زائد و آثار منفي  موثر بر محيط زيست ناشي از عدم مديريت صحيح پسماند و مواد بازيافتي در آينده اي نزديک شهر تهران را دچار خسارتهاي زيانبا ري خواهد کرد که در اين راستا منطقه دو برنامه هاي متعددي را در کاهش اين اثار در دست اقدام دارد.

خبر جدید  ساعت کاری جدید ادارات در تهران/ زلزله ۵.۹ ریشتری در کرمانشاه

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد