امروز پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح جديد بيمه آتش نشانان در انتظار تصويب شوراي نگهبان
طرح جديد بيمه آتش نشانان در انتظار تصويب شوراي نگهبان
خبرگزاري آريا – مدير کل امور فني و مستمري‌هاي سازمان تأمين اجتماعي گفت: تصويب طرح جديد بيمه آتش نشانان در ماده ۸۴ قانون برنامه ششم، سنوات ۳۳ درصدي مستمري را تا ۴ درصد افزايش داده و مي‌تواند افراد فاقد پوشش کارفرمايان را از سال ۹۶در برگيرد. به گزارش خبرگزاري آريا، محمد علي جناني در خصوص […]

طرح جديد بيمه آتش نشانان در انتظار تصويب شوراي نگهبان

خبرگزاري آريا – مدير کل امور فني و مستمري‌هاي سازمان تأمين اجتماعي گفت: تصويب طرح جديد بيمه آتش نشانان در ماده ۸۴ قانون برنامه ششم، سنوات ۳۳ درصدي مستمري را تا ۴ درصد افزايش داده و مي‌تواند افراد فاقد پوشش کارفرمايان را از سال ۹۶در برگيرد.
به گزارش خبرگزاري آريا، محمد علي جناني در خصوص بيمه گفت: طرح جديد بيمه آتش نشانان از سنوات تبصره ۲ الحاقيه ماده ۷۶ قانون تأمين اجتماعي است که بر اساس آن آتش نشانان خارج از پوشش قانون کار، از سال ۱۳۹۶ به بعد تحت پوشش بيمه‌اي با شرايط جديد و افزايش ۴ درصدي حق مستمري قرار مي‌گيرند. اين در حالي است که اين طرح در مجلس تصويب شده و در انتظار تائيد شوراي نگهبان است. وي افزود: طرح جديد پوشش بيمه تأمين اجتماعي آتش نشاناني را شامل مي‌شود که از سال ۶۷ تاکنون زير نظر قانون بازنشستگي جانبازي و مشاغل سخت و زيان آور دستگاه‌هاي مربوطه بوده و از سنوات ارفاقپي ۳۳ درصدي برخوردار شده اند بنابراين به منظور پوشش بيمه‌اي قانون کار و دريافت سنوات ۳۷ درصدي بايد در چارچوب طرح جديد قرار گيرند. مدير کل امور فني و مستمري‌هاي سازمان تأمين اجتماعي خاطر نشان کرد: مشاغل سخت و زيان آور در دو گروه الف و ب تحت پوشش بيمه‌اي قرار مي‌گيرند. به گزارش ريسک نيوز،براين اساس گروه الف مشاغلي را شامل مي‌شود که ذاتا سخت و زيان آور نبوده و بايد در کميته‌ها بررسي و آلاينده سنجي شوند. در اين شرايط به مدت ۲ سال به کارفرمايان مهلت داده مي‌شود که محيط کار را سالم کرده و شرايط براي بهره مندي از مزاياي مشاغل سخت و زيان آور براي افرادمشمول قانون بيمه، فراهم مي‌شود. گروه ب افراد ذاتا سخت و زيان آوري را در برمي گيرد که نياز به سنجش آلاينده سنجي ندارد و آتش نشانان و معدنچيان به طور کلي در اين دسته قرار مي‌گيرند.
–>

خبر جدید  تصمیم نجفی بر حذف سازمان بازرسی شهرداری تهران!
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد