امروز سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سازمان تامين اجتماعي، تامين کننده امنيت اجتماعي است
سازمان تامين اجتماعي، تامين کننده امنيت اجتماعي است
خبرگزاري آريا- رئيس کل دادگستري استان قزوين از اداره کل تامين اجتماعي اين استان بازديد و در نشست مشترکي با حضور مدير کل و درمان، روساي کانون بازنشستگان کارگري و کارفرمائي و رياست کانون هماهنگي شوراهاي اسلامي کار استان شرکت کرد.به گزارش خبرگزاري آريا، حجت الاسلام والمسلمين قدرتي  در اين ديدار گفت: تامين اجتماعي با […]

سازمان تامين اجتماعي، تامين کننده امنيت اجتماعي است

خبرگزاري آريا- رئيس کل دادگستري استان قزوين از اداره کل تامين اجتماعي اين استان بازديد و در نشست مشترکي با حضور مدير کل و درمان، روساي کانون بازنشستگان کارگري و کارفرمائي و رياست کانون هماهنگي شوراهاي اسلامي کار استان شرکت کرد.
به گزارش خبرگزاري آريا، حجت الاسلام والمسلمين قدرتي  در اين ديدار گفت: تامين اجتماعي با جمعيت گسترده تحت پوشش خود به حق به عنوان سازمان  تامين کننده امنيت اجتماعي مطرح است و حمايت از سرمايه اندوخته آن جهت امانتداري صادقانه تکليفي بر مقامات تصميم گير است تا خدشه اي بر رزق و روزي کارگراني که ستون اصلي اقتصاد مقاومتي بوده و هستند و کم توقع ترين اقشار جامعه هستند ، وارد نشود.
وي اظهار داشت: زيرا بهترين واحد توليدي با مجرب ترين نيروهاي متخصص آن فن، بدون وجود کارگر سودي را در برندارد لذا خدمت به نيروي مولد تکليف شرعي ما است و وظيفه خود مي دانيم که در مسير بهبود وضعيت معيشتي اين قشر ياريگر شما باشيم زيرا سازمان تامين اجتماعي با کمک به اين قشر مهمترين پشتيبان نيروهاي مولد و عامل مهم در پيشگيري از ظلم در جامعه است.
رياست کل دادگستري استان قزوين ضمن تاکيد بر فعال شدن کارگروه هاي صنايع افزود: کارگر و کارفرما مهره هاي اصلي توليد و مکمل يکديگرند. حمايت از کارفرما، پشتيباني از زندگي کارگر است و هيچ کارگاهي در هيچ شرايطي نبايستي به تعطيلي کشيده شود و در اين راستا نيز کارفرمايان بايد صادقانه عمل کنند و آگاه باشند که با ورود در عرصه تلاش و به راه انداختن کسب و کار ملي حمايت همه جانبه مقامات ذيربط را در بر خواهند داشت.
مدير کل تامين اجتماعي استان قزوين نيز ضمن تقدير از تعامل و نگاه مثبت و ارزنده دستگاه قضائي گفت: ٦١ درصد جمعيت اين استان تحت پوشش تامين اجتماعي هستند.
سيروس نصيري افزود: ماهانه ١١٠ ميليارد تومان پرداختي اين اداره کل است.
وي با اشاره به خدمات سازمان تامين اجتماعي در راستاي تکريم بهينه ارباب رجوع گفت: راه اندازي نسخ الکترونيکي به جايگزيني دفترچه هاي درماني در مراکز ملکي سازمان و کاهش ١٥ درصدي در صدور دفترچه ها و تردد مخاطبين، ايجاد صد در صدي بازرسي الکترونيکي در شعب تابعه، ابلاغ هاي الکترونيکي به کارفرمايان و دريافت اينترنتي بيش از ٩٨ درصد از ليست ها از جمله اين اقدامات است.
نصيري اظهار داشت: ٤٥٠ ميليارد توماني کارفرمايان استان قزوين به سازمان تامين اجتماعي بدهکارند.
آهنگريان، رئيس انجمن کانون کارفرمائي استان قزوين نيز ضمن تقدير از تعامل مجموعه مديريت استان با مجامع کارفرمائي گفت:  با تعامل حداکثري قادر به مرتفع کردن مشکلات اقتصادي موجود خواهيم بود چرا که دغدغه اي مشترک همه ايجاد بهره وري مناسب در محيط کارگري و کسب رضايت مطلوب نيروهاي مولد و چرخه توليد روان تر است.
محمد اسدي، رئيس کانون بازنشستگان کارگري استان قزوين نيز ضمن اشاره به تعامل دو سويه خوب و سازنده با تامين اجتماعي و تقدير از برگزاري نشست هاي مشترک افزود: با خط مشي و توجه به تامين اجتماعي قادر به گره گشائي امور خواهيم بود .

خبر جدید  صلواتی پیش بینی کرد: مترو هر روز ۱۰۰ هزار مسافر را جابه جا می‌کند
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد