امروز سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دريافت تنديس نقره رعايت حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت اوزان
دريافت تنديس نقره رعايت حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت اوزان
خبرگزاري آريا- هفدهمين دوره اعطاي گواهينامه رعايت حقوق مصرف‌کنندگان به همت انجمن ملي حمايت از حقوق مصرف‌کنندگان و با پشتيباني سازمان حمايت مصرف‌کنندگان و توليدکنندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت، در مرکز همايش‌هاي بين‌المللي سازمان صدا وسيماي جمهوري اسلامي ايران برگزار شد.به گزارش خبرگزاري آريا، شرکت اوزان (از شرکتهاي تابعه شرکت سرمايه گذاري تامين اجتماعي) […]

دريافت تنديس نقره رعايت حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت اوزان

خبرگزاري آريا- هفدهمين دوره اعطاي گواهينامه رعايت حقوق مصرف‌کنندگان به همت انجمن ملي حمايت از حقوق مصرف‌کنندگان و با پشتيباني سازمان حمايت مصرف‌کنندگان و توليدکنندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت، در مرکز همايش‌هاي بين‌المللي سازمان صدا وسيماي جمهوري اسلامي ايران برگزار شد.
به گزارش خبرگزاري آريا، شرکت اوزان (از شرکتهاي تابعه شرکت سرمايه گذاري تامين اجتماعي) موفق به دريافت تنديس نقره رعايت حقوق مصرف‌کنندگان شد.
شايان ذکر است از ساير شرکتهاي گروه دارويي تامين شامل شيمي دارويي داروپخش، داروهاي دامي داروپخش، ابوريحان و زهراوي با دريافت گواهينامه تقدير به عمل آمد.
شرکت اوزان پيش از اين، در دو سال متوالي گواهينامه اين جايزه را دريافت کرده بود که در سال جاري با ارزيابي فني و تخصصي بعمل آمده با دو پله صعود در سطح اين جايزه، در سطح تنديس نقره مورد تقدير قرار گرفت.
 در اين همايش که با حضور وزير صنعت، معدن و تجارت، نايب رئيس اول مجلس شوراي اسلامي، رياست سازمان ملي استاندارد، معاون وزير و رئيس سازمان حمايت از حقوق مصرف‌کنندگان و توليدکنندگان و جمع کثيري از مقامات و مديران بنگاه‌هاي نمونه توليدي و خدماتي کشور برگزار شد، تنديس نقره رعايت حقوق مصرف‌کنندگان، به شرکت اوزان اعطا شد.
نهم اسفند ماه مصادف است با روز ملي حمايت از حقوق مصرف کنندگان و هرسال در چنين روزي، همايشي به همين مناسبت با حضور وزير صنعت، معدن و تجارت و ساير مقامات کشوري برگزار مي شود.

خبر جدید  بازار داغ عکس‌های سلفی تا کاشت درخت به یاد شهیدان
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد