امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
14:14:02 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حمل و نقل یکی از محورهای توسعه و زیربنای اقتصاد هر جامعه‌ای است
حمل و نقل یکی از محورهای توسعه و زیربنای اقتصاد هر جامعه‌ای است
رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با تاکید بر لزوم توسعه حمل و نقل در کشور گفت: حمل و نقل یکی از محورهای توسعه و زیربنای اقتصاد هر جامعه‌ای است. به گزارش ایسنا، سید محمد علی افشانی افزود: زیربنای اقتصاد هر جامعه‌های بر سه محور آب، حمل و نقل و انرژی استوار است و از […]

رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با تاکید بر لزوم توسعه حمل و نقل در کشور گفت: حمل و نقل یکی از محورهای توسعه و زیربنای اقتصاد هر جامعه‌ای است.

به گزارش ایسنا، سید محمد علی افشانی افزود: زیربنای اقتصاد هر جامعه‌های بر سه محور آب، حمل و نقل و انرژی استوار است و از این منظر هیچ کشوری به توسعه دست نمی‌یابد مگر اینکه به این سه حوزه توجه جدی داشته باشد. به همین جهت توجه به حمل و نقل بویژه حمل و نقل عمومی  یعنی توجه به توسعه اقتصادی و در نهایت توسعه کل کشور که موضوع بسیار حائز اهمیتی است.

معاون عمرانی وزیر کشور در ادامه اظهارکرد: یکی از مهمترین کارکردهای حمل و نقل عمومی ایجاد رفاه برای مردم است.

افشانی افزود: دو قشر از مردم هستند که استفاده عمده از حمل و نقل عمومی درون شهری می کنند که یا صاحب درک بسیار بالا بوده ونسبت به سایر شهروندان و محیط زیست شهری احساس مسولیت می کنند و یا به هر دلیلی توان استفاده از وسیله حمل و نقل شخصی را ندارند و لذا می‌بایست بیشترین توجه به این دو قشر انجام شود که انجام این کار هم در راستای عدالت و هم در راستای رفع تبعیض است.

خبر جدید  جریمه ۸۰ هزار تومانی برای ورود به خطوط بی.آر.تی

وی در ادامه با اشاره به رواج مفهوم شهر زیست پذیردر فرهنگ مدیریت شهری اظهارکرد:  واژه و مفهوم شهر زیست پذیر به شرایط و محیط زندگی اشاره می‌کند که تمامی عناصر لازم جهت یک زندگی سالم در محیط جغرافیایی مشخص مهیا باشد و از جمله وجود هوای سالم که حمل و نقل مناسب یکی از الزامات داشتن هوای سالم است.

خبر جدید  تخلفات ساختمانی هدایت شده و منشا درآمد شهرداری است

رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری‌های کشور افزود: می‌بایست به اتفاق یکدیگر یک برنامه مشخص برای آینده متناسب با توان و نیروی اجرایی خود ایجاد کنیم .

وی خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین برنامه‌های ما که رییس جمهوربرای اجرای آن تاکید دارند نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور در سال آینده است که درصدد هستیم، اجرایی شود. سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور آمادگی دارد تا مواردی را که سازمان‌های اتوبوسرانی شهری کشور به عنوان پیشنهاد یا راهکار مدنظر دارند را در جهت بهبود حمل و نقل درون شهری بررسی واجرایی کنند.

نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی از مهمترین برنامه‌های دولت در سال آینده است

معاون عمرانی وزیر کشور در ادامه گفت: موضوع حمل و نقل اگر روزی برای انتقال بار و مسافر مطرح بود امروز به عنوان یکی از مهمترین دغدغه‌های تمام افرادی است که در شهرها ساکن هستند.

خبر جدید  تاکید استاندار تهران بر لزوم اجرای طرح کاداستر

وی با بیان اینکه موضوع حمل و نقل در گذشته مورد کم‌توجهی قرار گرفته بود، اظهارکرد: خوشبختانه ردیف بودجه خوبی جهت قطار شهری در سال آینده پیش بینی شده است به همین جهت اکثر شهرهای بزرگ باید قطار شهری را یکی از اولویت‌های خود قرار دهند. دو موضوع حمل و نقل درون شهری و توجه به بافت‌های فرسوده شهری از مهمترین برنامه‌های دولت و شخص رییس جمهور برای سال آینده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، افشانی خواستار همکاری و تعامل بیشتر شهرداری‌ها و پلیس راهنمایی و رانندگی در جهت کنترل ترافیک و اجرای بهتر قانون شد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد