امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
19:54:35 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تمام مسیرها به سمت مرکز شهر شلوغ است
تمام مسیرها به سمت مرکز شهر شلوغ است
به گزارش ایمنا و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی سامانه ترافیکی شهر، امروز- دورشنبه ساعت ۱۹:۳۰-  ساعتی پیش در مسیرغرب به شرق بزرگراه شهید ردانی پور یک دستگاه نیسان یخچال‌دار با یکدستگاه خودرو سواری پراید تصادف کرد، این حادثه رانندگی باعث واژگونی نیسان یخچال‌دار و ایجاد ترافیک سنگین در بزرگراه شد. خبر جدید  ۱۶۰ مورد […]

به گزارش ایمنا و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی سامانه ترافیکی شهر، امروز- دورشنبه ساعت ۱۹:۳۰-  ساعتی پیش در مسیرغرب به شرق بزرگراه شهید ردانی پور یک دستگاه نیسان یخچال‌دار با یکدستگاه خودرو سواری پراید تصادف کرد، این حادثه رانندگی باعث واژگونی نیسان یخچال‌دار و ایجاد ترافیک سنگین در بزرگراه شد.

خبر جدید  دغدغه آبیاری درختان کهنسال شهر را داریم

بر اساس این گزارش، حجم بالای خودروهای عبوری در مسیر جنوب به شمال بلوار شهدای‌صفه مشاهده می‌شود، همچنین پارک های دوبل خودروها مسیر جنوب به شمال خیابان چهارباغ‌بالا را قفل کرده است.

در این لحظات مسیر جنوب به شمال خیابان امام‌خمینی و مسیر غرب به شرق خیابان ادیب از محورهای شلوغ شهر اصفهان هستند، در خیابان‌های شمس‌آبادی و آمادگاه نیز تردد خودروها با کندی صورت می‌گیرد.

خبر جدید  قرص و محکم و با نگاه امیدوارانه کار کنید

در حال حاضر تمام مسیرها به سمت مرکز شهر شلوغ است، شهروندان تا حد امکان از انجام سفرهای درون شهری غیرضروری خودداری کنند.

حجم بالای خودروهای عبوری در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید آقابابایی دیده می‌شود، در میدان قدس ورودی خیابان‌های مدرس و علامه‌مجلسی نیز ترافیک بسیار سنگینی دارد.

خبر جدید  ترافیک تقاطع های مرکز شهر سرسام آور است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد