امروز دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹
11:17:01 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تماس بیش از ۴ هزار شهروند اصفهانی با اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷
تماس بیش از ۴ هزار شهروند اصفهانی با اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷
به گزارش ایمنا و بر اساس اعلام اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان، شهروندان اصفهانی در هفته‌ای که گذشت، چهار هزار و ۲۵۲ مرتبه با مرکز ۱۳۷ تماس برقرار کردند که از این تعداد چهار هزار و ۳۰۸ پیام جهت پیگیری به ثبت رسید. این گزارش حاکی است از مجموع تماس‌های واصل شده، یک‌هزار و […]

به گزارش ایمنا و بر اساس اعلام اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان، شهروندان اصفهانی در هفته‌ای که گذشت، چهار هزار و ۲۵۲ مرتبه با مرکز ۱۳۷ تماس برقرار کردند که از این تعداد چهار هزار و ۳۰۸ پیام جهت پیگیری به ثبت رسید.

این گزارش حاکی است از مجموع تماس‌های واصل شده، یک‌هزار و ۹۱۲ مورد از این تماس‌ها مربوط به معاونت خدمات شهری معادل ۴۴ درصد از مجموع کل پیام‌ها، ۲۲۴ تماس معاونت عمران معادل پنج درصد و ۹۷ مورد ترافیکی شامل دو درصد از مجموع کل پیام‌ها است.

خبر جدید  تصمیم گیران وقت پاسخگوی وعده خود باشند

در بخش بازخورد نیز به منظور پیگیری پیام‌های ارجاع شده به مناطق و اقدامات صورت گرفته، سه‌هزار و ۵۰۹ تماس با شهروندان برقرار شده است.

کارشناسان اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ طی هفته گذشته حدود یک هزار و ۹۱۱ مشاوره درخصوص برنامه‌ها و مسایل شهری از جمله توزیع قبوض عوارض نوسازی و نحوه پرداخت آن، همچنین اطلاع از برنامه های دهه فجر در اختیار شهروندان قرار دادند.

خبر جدید  تابلوی خیابان «مصدق» نصب شد

از مجموع تماس‌های مردمی، تعداد ۴۷۷ تماس با موضوعات ترکیدگی و بازماندن والو آب فضای سبز، به صورت فوری توسط کارشناسان این اداره به مسئولان اجرایی مناطق، ارجاع و نتیجه عملکرد آنها از طریقِ تماس با شهروندان پیگیری شد.

به گزارش ایمنا، شهروندان اصفهانی می‌توانند همه روزه به صورت ۲۴ ساعته با سامانه ۱۳۷ شهرداری اصفهان تماس گرفته و مسائل و مشکلات خود را در بخش‌های خدمات شهر، عمران و ترافیک شهری مطرح و از راهنمایی و مشاوره کارشناسان این اداره در حوزه مدیریت شهری استفاده کنند.

خبر جدید  شهروندان ارشد شهر تکریم می شوند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد