امروز دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹
19:30:41 - شنبه 1 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تغییر قواعد مشارکت بخش خصوصی با دولت در تولید مسکن
تغییر قواعد مشارکت بخش خصوصی با دولت در تولید مسکن
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که سرمایه گذاران فاقد اهلیت نمی توانند در تولید مسکن با وزارت راه و شهرسازی مشارکت کنند، گفت:مسکن بخش بسیار مناسبی برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معظم انقلاب است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، حبیب الله طاهرخانی در آیین عملیات اجرایی برنامه ملی تولید و عرضه مسکن، اظهار کرد: ساخت ۲۰۰ هزار مسکن از برنامه اقدام ملی بر عهده شهرهای جدید است که در این راستا تمرکز شرکت عمران شهرهای جدید استفاده از ظرفیت بخش خصوصی است.

وی با بیان این که تمام ۲۰۹۰ واحد شهر جدید اندیشه با بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی اجرا می شود، افزود: تخصیص منابع مالی از طریق بانک ها با محدودیت روبروست اما منابع زیادی در اختیار بخش خصوصی و مردم قرار دارد که به هر جهتی که حرکت می کند آن بخش را دچار مشکل می سازد.

خبر جدید  قیمت روز مسکن در تهران ۱۳۹۷/۱۰/۱۶| معامله ۳۰۰ میلیونی واحد ۱۵۵ متری

وی تصریح کرد: ما به دنبال جذب بخشی از نقدینگی بخش خصوصی برای تولید مسکن هستیم که اشتغالزایی بسیاز زیادی را به همراه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران در ادامه مسکن بخش بسیار مناسبی برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معظم انقلاب است، گفت: در مدل جدید ساخت و ساز مسکن دیگر مدل کارفرما، پیمانکار حاکم نیست و قواعد کار را به "سرمایه گذار"، "سرمایه پذیر" تغییر داده ایم. در این برنامه بایستی انعطاف لازم را داشته باشیم تا موضوع تولید مسکن را پیش ببریم.

خبر جدید  سدهای خوزستان تقریباً پُر شده/ ناچاریم آب را تخلیه کنیم تا سیل بسیار بزرگ رخ ندهد

طاهرخانی با بیان این که پاشنه آشیل این برنامه انتخاب شرکایی است که اهلیت ندارند، اظهار کرد: در این رابطه علاوه بر دستورالعمل بسیار قوی، نظام ارزیابی مالی فنی و اجرایی مشخصی داریم و سرمایه گذارانی که امتیازات لازم را کسب نکنند نمی توانند با وزارت راه و شهرسازی در تولید مسکن مشارکت کنند.

خبر جدید  ساخت بزرگ‌ترین ترمینال مکانیزه مواد معدنی ایران در بندر شهید رجایی

وی با اعلام این که امروز ۱۰۰۰ میلیارد تومان پروژه مسکنی آغاز شد، افزود: بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان از این رقم توسط بخش خصوصی تامین خواهد شد.

انتهای پیام/


منبع :: تغییر قواعد مشارکت بخش خصوصی با دولت در تولید مسکن

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد