امروز جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به خودم افتخار مي‌کنم که قهرمان درونتان را به خودتان گوشزد مي‌کنم / همه مي‌گويند تو نمي‌تواني اما من مي‌گويم خودت باش
به خودم افتخار مي‌کنم که قهرمان درونتان را به خودتان گوشزد مي‌کنم / همه مي‌گويند تو نمي‌تواني اما من مي‌گويم خودت باش
خبرگزاري آريا- بالا بودن من روي سن افتخار نيست اما زماني افتخار است که مخاطبم را به سمت قهرمان دورنشان سوق دهم و به باور آن‌ها تزريق کنم که خودتان بهترين ياري دهنده زندگي خودتان هستيد. پس خودتان و قهرمان درونتان را زنده کنيد.بار ديگر سالن سه طبقه کوثر واقع در ميدان فلسطين توسط کادر […]

به خودم افتخار مي‌کنم که قهرمان درونتان را به خودتان گوشزد مي‌کنم / همه مي‌گويند تو نمي‌تواني اما من مي‌گويم خودت باش

خبرگزاري آريا- بالا بودن من روي سن افتخار نيست اما زماني افتخار است که مخاطبم را به سمت قهرمان دورنشان سوق دهم و به باور آن‌ها تزريق کنم که خودتان بهترين ياري دهنده زندگي خودتان هستيد. پس خودتان و قهرمان درونتان را زنده کنيد.
بار ديگر سالن سه طبقه کوثر واقع در ميدان فلسطين توسط کادر اسطوره اي‌ها مملو از جمعيت مشتاق و علاقه مند به مباحث انگيزشي شد. ايليا ايماني جوان موفق اسطوره انگيزشي کشور در جمع مخاطبان گفت: اگر همه ما بدانيم که امروز براي چي اينجا جمع شده ايم و قرار است که زندگي خود را چگونه رقم بزنيم، خودتان را اسطوره اي وار و بدون در نظر گرفتن شرايط باور مي‌کنيد و از همين الان شروع مي‌کنيد پس لطفا قهرمان درونت را زنده کن و با افتخار خودت باش خودت…
اين سخنران حرفه اي آموزشي انگيزشي کشور، خطاب به جمع حاضر همايش گفت: چرا خود شما براي اين جامعه کاري نمي‌کنيد که اثرگذار باشد و اين خيلي ساده است که شما اگر بلد هستيد مي‌توانيد با ساخت يک اپليکيشن، يا اختراع يک وسيله در جهت رفع آلودگي هوا، يا يک ايده در جراحي‌هاي پزشکي و يا هر چيز ديگر زندگي همه رو نجات دهيد. ساکن نباشيد و در جهت کمک به بشر از همين الان کاري کنيد. شما اسطوره هستيد و من شک ندارم فکرتان اسطوره اي و بين المللي است.
ايليا ايماني در ادامه سخنان خود به حضار گفت: چرا هر يک از ما در برابر مشکلات فردي يا اجتماعي، خودمان را مسئول نمي‌دانيم و بياييم يک بار به خودمان بگوييم اگر فلان مشکل براي جامعه پيش آمده است تو يعني خودت مسئولي و بايد در جهت کاهش يا رفع آن چاره اي بيانديشي يا فلان مشکل فردي از ضعف شخصيت توست و براي جبران آن تلاش کن. متاسفانه در خيلي از جاها به ديگران انگشت اشاره مي‌بريم. من به تو مي‌گويم تو بايد درونت را خودت نجات دهي و اگر غير اين تفکر داشته باشي کار از پيش نمي‌بري.
وي افزود: همين که مي‌گوييم ما نائب خداوند روي زمين هستيم و کلي توانمندي داريم و همه باورهايي که نسبت به دينمان داريم، بايد اعتقاد داشته باشيم که انسان متفاوت ترين مخلوق کره خاکي است و بايد بر ترس هايمان غلبه کنيم چرا؟ چون ما اشرف مخلوقات هستيم و بايد توانمندي‌هايمان را بدون ترس و با توکل اجرايي کنيم.
مديرعامل اسطوره خاطرنشان کرد: ما در زندگي به ميزاني زندگي مي‌کنيم که پاهايمان را از حريم خودمان فراتر مي‌گذاريم و هميشه نگاهمان به سمت ديگران است اما اگر از اين به بعد به جاي نگاه کردن به ديگران، به توانايي خودمان توجه کرديم از اين لحظه است که زندگي مي‌کنيم.
ما ايراني هستيم، خودتان را دست کم نگيريد
اين سخنران حرفه اي کشوري، به فرهنگ چند هزار ساله کشور اشاره کرد و گفت: سوال من اين است کي گفته ما ايرانيان محکوم هستيم يا بايد تحت تاثير غرب قرار بگيريم و خودمان هيچ هستيم. اين تحقير تا کي بايد به ما ديکته شود، صحبت من اين است ما داراي فرهنگ چند هزارساله  اي بوديم که فرهنگ احترام گذاشتن به قوانين در کشور ما رقم خورده است و اولين آيين نامه حقوق بشر توسط کوروش نگارش شد، پس خودتان و ايراني بودنتان را باور کنيد و از همين لحظه به دنيا ثابت کنيد که ما ايراني هستيم و ايراني در جهان نمونه است. خودتان را دست کم نگيريد.
اين مدرس کنکور اظهار کرد: بالا بودن من روي سن افتخار نيست اما زماني افتخار است که مخاطبم را به سمت قهرمان دورنشان سوق دهم و به باور آن‌ها تزريق کنم که خودتان بهترين ياري دهنده زندگي خودتان هستيد. پس خودتان و قهرمان درونتان را زنده کنيد. به خودم مي‌بالم که از روستا زادگي به فتح پايتخت و دل‌هاي شما عزيزان رسيده ام و اين لطف خدا و تلاش خود واقعي ام بوده است.
وي در پايان تصريح کرد: حدود چهار ماه ديگر تا کنکور فاصله داريد و سوال من اين است چه کسي قرار است من و تو را از خواب بيدار کند وقتي ما خودمان را به خواب زده ايم، از همين الان از شما اسطوره اي ها تعهدي مي‌خواهم از هيچ کسي به عنوان سکوي پرتاب و از هيچ زباني به عنوان زبان تکان دهنده و از هيچ دستي به عنوان دست ياري دهنده استفاده نکنيد و به خود واقعي‌شان بگويند هر آنچه که خداوند به من داده بايد به بهترين شکل به آن برسم. فقط خودت مي‌تواني بيشتر از همه به خودت کمک کني.

خبر جدید  می دانستم جزو هفت نفر نخواهم بود/همه گزینه ها محترم هستند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد