امروز جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهبود وضعيت خدمات درماني هدف اصلي حوزه درمان تامين اجتماعي است
بهبود وضعيت خدمات درماني هدف اصلي حوزه درمان تامين اجتماعي است
خبرگزاري آريا- مديرکل درمان تامين اجتماعي تهران گفت: کمک به بهبود وضعيت خدمت رساني به بيمه شدگان و رضايت مندي بيشتر مردم، هدف اصلي حوزه درمان تامين اجتماعي است.به گزارش خبرگزاري آريا، دکتربابک عدلي در بازديد سرزده از  درمانگاه هاي آزادي، مفتح، درخشان، شماره ٢١، ٢٢ و پلي کلينيک هاي شماره يک و نسيم شهر، […]

بهبود وضعيت خدمات درماني هدف اصلي حوزه درمان تامين اجتماعي است

خبرگزاري آريا- مديرکل درمان تامين اجتماعي تهران گفت: کمک به بهبود وضعيت خدمت رساني به بيمه شدگان و رضايت مندي بيشتر مردم، هدف اصلي حوزه درمان تامين اجتماعي است.
به گزارش خبرگزاري آريا، دکتربابک عدلي در بازديد سرزده از  درمانگاه هاي آزادي، مفتح، درخشان، شماره ٢١، ٢٢ و پلي کلينيک هاي شماره يک و نسيم شهر، از نزديک در جريان امور و نحوه خدمت رساني به بيمه شدگان و مراجعان قرار گرفت.
وي يکي از شاخص هاي مثبت و تاثيرگذار در اين بازديدها را ارتباط مستقيم و کلامي با کارکنان و مراجعان ذکر کرد و ياد آور شد: مراکز درماني تامين اجتماعي تهران بايد با استفاده از تمامي امکانات و ظرفيت هاي موجود، به مردم خدمت رساني مطلوب کنند.
دکتر عدلي اولين گام موثر در رفع مشکلات موجود را بهبود فضاي فيزيکي عنوان کرد و افزود: درمانگاه تامين اجتماعي آزادي در دو شيفت صبح و عصر در حال ارائه خدمات درماني به بيماران است.
مدير کل درمان تامين اجتماعي تهران با تاکيد بر اينکه اين مرکز درماني، داراي تخصص هاي چشم، ارتوپدي، ارولوژي، پوست و مو، جراحي عمومي، اطفال، آلرژي و آسم، داخلي، اعصاب و روان و زنان و زايمان  است، اضافه کرد: اين مرکز، با پذيرش روزانه حدود يکهزار نفر، خدمات درماني مورد نياز را به بيماران ارائه مي دهد.
وي به پلي کلينيک شماره يک تامين اجتماعي اشاره کرد و ياد آور شد: اين مرکز درماني با تاييد استراحت پزشکي ١٣٠٠ بيمار در ماه، در حال ارائه خدمات درماني موثر و مطلوب است.
دکترعدلي در خصوص درمانگاه ٢٢ بهمن، اذعان داشت: تمامي پذيرش بيماران در اين مرکز درماني به جز موارد اورژانسي، از طريق نوبت دهي تلفني صورت مي گيرد.
وي از اين مرکز به عنوان يکي از مراکز ملکي سرپايي سازمان تامين اجتماعي ياد کرد و افزود: اين درمانگاه تنها مرکز سانترال دندانپزشکي در غرب تهران است که با ٣ دندانپزشک در حال ارائه خدمات درماني مطلوب به بيماران و بيمه شدگان است.
وي درخصوص پلي کلينيک تخصصي نسيم شهر با اشاره به اينکه اين منطقه، حدود ٣٠٠ هزار نفر جمعيت دارد، گفت: تمام تلاشمان بر اين است تا بتوانيم اولويت خدمت رساني به مناطق مرزي و محروم را افزايش دهيم.
دکترعدلي با اشاره به اينکه اين پلي کلينيک يکي از پيشرفته ترين مراکز درماني در سطح اين منطقه است که مي تواند بخش وسيعي از نياز شهروندان را مرتفع کند، خاطر نشان کرد: اين منطقه داراي تراکم بسيار بالاي جمعيتي و جزو مناطق کم برخوردار شهر تهران است.

خبر جدید  بازدید شهردار تهران از مرکز پرسیس‌ژن و کسب و کار نوین
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد