امروز جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با تشکيل بسيج جامعه پزشکي خواسته ۱۰ ساله ۷۰۰۰ پزشک سازمان تأمين اجتماعي محقق شد
با تشکيل بسيج جامعه پزشکي خواسته ۱۰ ساله ۷۰۰۰ پزشک سازمان تأمين اجتماعي محقق شد
خبرگزاري آريا- مديرعامل سازمان تأمين اجتماعي با بيان اينکه در اين سازمان ظرفيت بسيار بالايي براي فعاليت بسيج جامعه پزشکي وجود دارد، گفت: در سال هاي اخير بسيج جامعه پزشکي در سازمان تأمين اجتماعي شکل گرفته است که از حدود يک دهه قبل از سوي بيش از ٧٠٠٠ پزشک شاغل در اين سازمان پيگيري مي […]

با تشکيل بسيج جامعه پزشکي خواسته 10 ساله 7000 پزشک سازمان تأمين اجتماعي محقق شد

خبرگزاري آريا- مديرعامل سازمان تأمين اجتماعي با بيان اينکه در اين سازمان ظرفيت بسيار بالايي براي فعاليت بسيج جامعه پزشکي وجود دارد، گفت: در سال هاي اخير بسيج جامعه پزشکي در سازمان تأمين اجتماعي شکل گرفته است که از حدود يک دهه قبل از سوي بيش از ٧٠٠٠ پزشک شاغل در اين سازمان پيگيري مي شد.
به گزارش خبرگزاري آريا، دکتر سيدتقي نوربخش در جلسه با اعضاي شوراي عالي بسيج جامعه پزشکي سازمان تأمين اجتماعي گفت: فعاليت بسيج در سازمان تأمين اجتماعي بيش از ٣ دهه سابقه دارد.
وي با بيان اينکه تشکيل بسيج جامعه پزشکي از افتخارات سازمان تأمين اجتماعي محسوب مي شود، افزود: در سازمان تأمين اجتماعي براي فعاليت بسيج جامعه پزشکي زمينه فعاليت گسترده اي وجود دارد و در عين حال فعاليت بسيج جامعه پزشکي منجر به افزايش توان سازمان در شرايط بحراني براي ارائه خدمات درماني مي شود.
دکتر نوربخش گفت: بسيج جامعه پزشکي شجره طيبه اي است که بايد براي حفظ و گسترش فعاليت آن تلاش و برنامه ريزي شود. بسيج جامعه پزشکي براي خدمت به جامعه و تقويت نظام و افزايش رضايتمندي مردم از خدمات اين سازمان شکل گرفته است.
وي ادامه داد: خدمات معمول و وظايف ذاتي سازمان تأمين اجتماعي داراي اهميت بسيار بالايي است و اين سازمان در سنگر اول خدمت رساني به اقشار مختلف مردم قرار دارد. انجام وظايف سازمان تأمين اجتماعي در خدمت به اقشار مختلف جامعه و ايفاي تعهدات اين سازمان تنها با تلاش و مجاهدت مديران و همکاران سازمان تأمين اجتماعي صورت مي گيرد.
دکتر نوربخش با تأکيد بر اينکه فعاليت همکاران بخش درمان سازمان تأمين اجتماعي در بسيج جامعه پزشکي از روي اخلاص و در راستاي خدمت رساني به اقشار محروم جامعه است، گفت: تمامي همکاران سازمان تأمين اجتماعي با روحيه بسيجي در حال انجام وظيفه و خدمت رساني به اقشار مختلف جامعه هستند و وجود چنين روحيه اي در بين همکاران اين سازمان باعث موفقيت در انجام کارها و ايفاي تعهدات مي شود.
در اين جلسه دکتر محمدعلي همتي، عضو هيأت مديره سازمان تأمين اجتماعي اظهار داشت: بسيج جامعه پزشکي سازمان تأمين اجتماعي قدم هاي خوبي را برداشته و فعاليت هاي آن با انسجام و در مسير صحيح در حال انجام است.
دکتر همتي افزود: تيم هاي جهادي که در اين مجموعه تشکيل شده و اردوهاي جهادي که برگزار مي شود از ثمرات تشکيل بسيج جامعه پزشکي است  و اميدواريم روز به روز شاهد گسترش خدمات آن باشيم.
دکتر محسن نبيوني رئيس شوراي مرکزي بسيج جامعه پزشکي سازمان تأمين اجتماعي نيز در اين جلسه گفت: تبعيت از قانون و پايبندي به برنامه ها و اقدامات مديريت و تعامل سازنده توام با نقد سازنده از مهمترين راهبردهاي بسيج جامعه پزشکي در سازمان تأمين اجتماعي است.
وي با بيان اينکه بسيج جامعه پزشکي از ١٨ مرداد سال ٩٥ فعاليت خود را در سازمان تأمين اجتماعي آغاز کرد،
افزود: حمايت و همکاري کامل مديريت سازمان تأمين اجتماعي با بسيج جامعه پزشکي اين سازمان موجب ايجاد شرايط مناسب براي خدمت رساني به اقشار محروم جامعه شده است.
دکتر محمدتقي خسرواني مقدم، مسئول مرکز ويژه بسيج جامعه پزشکي سازمان تأمين اجتماعي نيز در اين جلسه گفت: کار بسيج يک کار انقلابي است و بسيج جامعه پزشکي سازمان تأمين اجتماعي با خلوص نيت و ايثار شکل گرفته و فعاليت مي کند.
وي ادامه داد: بسيج جامعه پزشکي سازمان تأمين اجتماعي با معيارهاي انقلابي عمل مي کند و کار اين مجموعه از جنس بسيج است و با ديوانسالاري اداري تفاوت دارد.

خبر جدید  42درصد از منابع مالی 6 ماهه اول سال گذشته از وام تامین شده است

گزارش تصويري جلسه شوراي عالي بسيج جامعه پزشکي با مديرعامل سازمان تأمين اجتماعي

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد