امروز سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازديد سرزده مدير کل درمان تامين اجتماعي تهران از ۳ مرکز درماني تابعه
بازديد سرزده مدير کل درمان تامين اجتماعي تهران از ۳ مرکز درماني تابعه
خبرگزاري آريا- مديرکل درمان تامين اجتماعي تهران، به طور سرزده از درمانگاه هاي شهيد سعدالله نيک پور، شماره ١٥ و پلي کلينيک جشنواره بازديد کرد و از نزديک در جريان روند خدمت رساني به مراجعان قرار گرفت.به گزارش خبرگزاري آريا، دکتر بابک عدلي در بازديد از درمانگاه شهيد سعدالله نيک پور با اشاره به اينکه […]

بازديد سرزده مدير کل درمان تامين اجتماعي تهران از 3 مرکز درماني تابعه

خبرگزاري آريا- مديرکل درمان تامين اجتماعي تهران، به طور سرزده از درمانگاه هاي شهيد سعدالله نيک پور، شماره ١٥ و پلي کلينيک جشنواره بازديد کرد و از نزديک در جريان روند خدمت رساني به مراجعان قرار گرفت.
به گزارش خبرگزاري آريا، دکتر بابک عدلي در بازديد از درمانگاه شهيد سعدالله نيک پور با اشاره به اينکه اين مرکز، جزو مراکز ملکي سازمان تامين اجتماعي است، اذعان داشت: در اين درمانگاه روزانه حدود ١٢٠٠ بيمار پذيرش و ويزيت مي شوند.
وي به دو شيفته بودن اين مرکز درماني اشاره کرد و افزود: درمانگاه شهيد نيک پور در دو شيفت صبح و عصر، با ٩ پزشک عمومي، در حال ارائه خدمات درماني مطلوب به بيماران و مراجعين است.
مدير کل درمان تامين اجتماعي تهران با بيان اينکه در اين درمانگاه، واحد داروخانه نيز فعال است ياد آور شد: اين مرکز داراي تخصص هاي دندانپزشکي، داخلي، جراحي، زنان و غيره است.
وي درخصوص پلي کلينيک جشنواره گفت: طي سال هاي اخير، بهسازي و نوسازي اين مرکز درماني، در راستاي رضايتمندي بيماران و مراجعين صورت گرفته است.
دکتر عدلي به ملکي بودن اين مرکز درماني اشاره کرد و گفت: پلي کلينيک جشنواره، روزانه حدود يکهزار پذيرش بيمار و حدود ١٢٠ پذيرش به بخش دندانپزشکي دارد.
مدير کل درمان تامين اجتماعي تهران با اشاره به اينکه حدود ٦ هزار پرونده در خصوص بيماران مزمن و تحت درمان در درمانگاه شماره ١٥، وجود دارد، افزود: اين مرکز درماني، به عنوان تنها درمانگاه اقماري بيمارستان شهيد دکتر لواساني محسوب مي شود و بيماران در اين درمانگاه، در دو شيفت صبح و عصر پذيرش مي شوند.

خبر جدید  شرکت اتوبوسرانی تهران با 2000 دستگاه اتوبوس در خدمت نمازگزاران
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد