امروز جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازديد دانش آموزان از شعب تامين اجتماعي استان کردستان
بازديد دانش آموزان از شعب تامين اجتماعي استان کردستان
خبرگزاري آريا- جمعي از دانش آموزان مدارس استان کردستان از شعب تأمين اجتماعي استان بازديد کردند و ضمن آشنايي با نحوه ارايه خدمات شعب به مخاطبان از نزديک با خدمات تامين اجتماعي آشنا شدند .به گزارش خبرگزاري آريا، مدير کل تامين اجتماعي استان کردستان ضمن همراهي دانش آموزان در بازديد از شعب يک و دو […]

بازديد دانش آموزان از شعب تامين اجتماعي استان کردستان

خبرگزاري آريا- جمعي از دانش آموزان مدارس استان کردستان از شعب تأمين اجتماعي استان بازديد کردند و ضمن آشنايي با نحوه ارايه خدمات شعب به مخاطبان از نزديک با خدمات تامين اجتماعي آشنا شدند .
به گزارش خبرگزاري آريا، مدير کل تامين اجتماعي استان کردستان ضمن همراهي دانش آموزان در بازديد از شعب يک و دو تامين اجتماعي شهرستان سنندج گفت: سازمان تامين اجتماعي به عنوان يک نظام خدمت رسان به بيمه شدگان، آنها را در برابر بيماري ها و حوادث حمايت مي کند.
قريشي افزود: سازمان تامين اجتماعي بر اساس وظيفه مشتري مداري و توسعه فرهنگ سازي عمومي، آگاه سازي مجامع فرهنگي و علمي از جمله گروه هاي دانش آموزي با مفاهيم بيمه و تامين اجتماعي را از اولويت هاي مهم امور فرهنگي و اجتماعي خود قرار داده است.
وي خاطرنشان کرد: آشنايي هر چه بيشتر نسل جوان با اين مفاهيم به طور قطع در آينده موجب آگاهي بيشتر در حوزه هاي بيمه اي و تامين آتيه خود و خانواده آنان خواهند شد و تداوم چنين برنامه هايي جهت افزايش آگاهي و دانش جامعه از فعاليتها و خدمات تامين اجتماعي،اولويت کاري اين سازمان است.
در اين بازديدها ضمن ارايه بسته هاي فرهنگي به دانش آموزان، روساي شعب به بيان توضيحاتي در رابطه با اهميت و جايگاه سازمان تأمين اجتماعي پرداختند و دانش آموزان و مسئولان مدرسه نيز از نزديک با وظايف واحدهاي مختلف شعبه آشنا شده و در جريان ارايه خدمات بيمه اي قرار گرفتند.

خبر جدید  کشمکش در سازمان نظام مهندسی ادامه دارد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد