امروز سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازديد دانش آموزان از شعبه يک تامين اجتماعي زاهدان
بازديد دانش آموزان از شعبه يک تامين اجتماعي زاهدان
خبرگزاري آريا- دانش آموزان دبيرستان دخترانه سيرجاني و نرجس همراه با مسئولين آموزش و پرورش زاهدان از شعبه يک تامين اجتماعي اين شهر بازديد کردند.به گزارش خبرگزاري آريا، رئيس شعبه يک زاهدان در ابتداي اين بازديد ضمن ارائه گزارشي از تاريخچه سازمان تأمين اجتماعي درکشور و استان سيستان و بلوچستان اظهار داشت: بازديد هاي دانش […]

بازديد دانش آموزان از شعبه يک تامين اجتماعي زاهدان

خبرگزاري آريا- دانش آموزان دبيرستان دخترانه سيرجاني و نرجس همراه با مسئولين آموزش و پرورش زاهدان از شعبه يک تامين اجتماعي اين شهر بازديد کردند.
به گزارش خبرگزاري آريا، رئيس شعبه يک زاهدان در ابتداي اين بازديد ضمن ارائه گزارشي از تاريخچه سازمان تأمين اجتماعي درکشور و استان سيستان و بلوچستان اظهار داشت: بازديد هاي دانش آموزي از شعب تامين اجتماعي در جهت ترويج فرهنگ بيمه تامين اجتماعي صورت مي پذيرد.
هادي صادقيان هدف از اجراي اين طرح را شناخت بيشتر دانش آموزان به عنوان نسل مولد و کارآفرين فرداي جامعه، با مفاهيم و مقررات تأمين اجتماعي بيان کرد.
صادقيان با بيان اين مطلب که هم اکنون ٢٥ درصد از جمعيت استان تحت پوشش سازمان تأمين اجتماعي هستند، ابراز اميدواري کرد با اجراي اين طرح شاهد ترغيب جامعه به استفاده از خدمات تأمين اجتماعي و افزايش تعداد بيمه شدگان در استان باشيم .
وي خاطرنشان کرد: آشنايي هر چه بيشتر نسل جوان با قوانين و مقررات تأمين اجتماعي به طور قطع در آينده موجب آگاهي بيشتر در حوزه هاي بيمه اي خود و خانواده آنان مي شود و تداوم چنين برنامه هايي، افزايش آگاهي و دانش جامعه از فعاليتها و خدمات سازمان تامين اجتماعي را به دنبال دارد.
در ادامه اين بازديد دانش آموزان ضمن بازديد از تمامي واحدهاي شعبه به صورت عيني از نزديک با خدمات سازمان آشنا شدند و رياست شعبه نيز با معرفي خدمات ارائه شده در واحدهاي اجرايي شعبه به سوالات دانش آموزان پاسخ داد.

خبر جدید  ساخت پلاسکو به دلیل نداشتن مجوزهای لازم متوقف شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد