امروز شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
9:12:56 - چهارشنبه 11 نوامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتقاد وزیر راه به رسوب یک‌ساله چرخ و محور قطار در گمرک
انتقاد وزیر راه به رسوب یک‌ساله چرخ و محور قطار در گمرک
محمد اسلامی گفت: در شرایطی که مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و مصوبات ستاد اقتصادی کشور بر این استوار است که هیچ یک از نهاد‌ه‌های تولید در گمرکات نماند، شگفت‌انگیز است که چرخ و محور واگن، یک سال در گمرک رسوب می‌کند.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، وزیر راه و شهرسازی امروز در مراسم ورود ۱۲۲ دستگاه انواع ناوگان ریلی تولید داخل به شبکه ریلی، اظهار داشت: در سالی هستیم که مقام معظم رهبری حکیمانه امسال را سال جهش تولید نام‌گذاری کردند.

وی افزود: ما در مقابل تهاجم دشمن و جنگ اقتصادی قرار داریم، بنابراین باید در جهت برداشتن موانع تولید اهتمام ویژه داشته باشیم.

اسلامی اظهار داشت: در شرایط کنونی و دوران پرالتهاب ماه‌های گذشته باید به این موضوع توجه داشت که به رویه‌ها توجه خاص داشته باشیم، زمانی که مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و مصوبات ستاد اقتصادی بر این استوار است که هیچ یک از نهاد‌های تولید در گمرکات نماند، شگفت انگیز است که چرخ و محور واگن یک سال در گمرک می‌ماند.

خبر جدید  انتقاد معاون وزیر راه از طراحان مسکن مهر/ ۳ تفاوت برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن با طرح مهر

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: البته امسال در تولید چرخ و محور واگن خودکفا شده‌ایم و در تولید ترمز واگن هم ۱۰۰ درصد به خودکفایی رسیده‌ایم.

اسلامی افزود: در فرایند خصوصی‌سازی مواجه با اقداماتی هستیم، هنوز برخی کارخانجات بزرگ ما از این نابسامانی‌ها در رنج است.

وی بیان کرد: در ستاد ملی کرونا موضوع وام شرکت‌های ریلی مصوب و دنبال شد و از بانک ملت می‌خواهیم در پرداخت تسهیلات حمایتی به شرکت‌های ریلی شرایط را تسهیل کنند.

خبر جدید  معرفی ۳۵ هزار متقاضی دریافت تسهیلات نوسازی بافت فرسوده به بانک

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تجهیز، نوسازی و روزآمدسازی در بخش ناوگان ریلی، گفت: در بخش زیرساخت از ظرفیت تولید ملی بهره‌مند بوده‌ایم، برای اولین بار است که در سال جاری زیرساخت ریلی را توسعه می‌دهیم و در کنار آن نیروی انسانی به عنوان بالاترین ارزش ما در شرکت راه‌آهن در قالب سامانه‌ای اطلاعات آن‌ها بررسی می‌شود تا سازمانی هوشمند و کارآمد در راه‌آهن داشته باشیم.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  اشتغال‌آفرینی، مجاهدت در جنگ اقتصادی امروز است
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد