امروز پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امضاي تفاهم‌نامه همکاري دانشگاه آزاد با سازمان بسيج علمي
امضاي تفاهم‌نامه همکاري دانشگاه آزاد با سازمان بسيج علمي
خبرگزاري آريا- تفاهم‌نامه همکاري علمي، آموزشي و پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي و سازمان بسيج علمي پژوهشي و فناوري کشور براي جذب و ساماندهي نخبگان و راه‌اندازي مراکز نوآوري و استارت‌آپ‌ و صندوق سرمايه‌گذاري خطرپذير، امضا شد.به گزارش خبرگزاري آريابه نقل از خبرگزاري علم و فناوري، در مراسم امضاي اين تفاهم‌نامه که با حضور دکتر حسين […]

امضاي تفاهم‌نامه همکاري دانشگاه آزاد با سازمان بسيج علمي

خبرگزاري آريا- تفاهم‌نامه همکاري علمي، آموزشي و پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي و سازمان بسيج علمي پژوهشي و فناوري کشور براي جذب و ساماندهي نخبگان و راه‌اندازي مراکز نوآوري و استارت‌آپ‌ و صندوق سرمايه‌گذاري خطرپذير، امضا شد.
به گزارش خبرگزاري آريابه نقل از خبرگزاري علم و فناوري، در مراسم امضاي اين تفاهم‌نامه که با حضور دکتر حسين قدياني رئيس سازمان بسيج علمي و دکتر بيژن رنجبر معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي، برگزار شد؛ رنجبر با ابراز خرسندي از امضاي تفاهم‌نامه گفت: اين تفاهم‌نامه شروعي براي همکاري‌هاي علمي، پژوهشي و فناوري بين دانشگاه آزاد اسلامي و سازمان بسيج علمي پژوهشي و فناوري کشور است.
معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي افزود: تفاهم‌نامه مذکور در راستاي جذب و ساماندهي نخبگان و راه‌اندازي مراکز نوآوري و استارت‌آپ‌هاست.
وي با بيان اينکه سازمان بسيج علمي پژوهشي و فناوري کشور، قشر بزرگي از دانش‌آموزان تا دانشگاهيان را در بر‌مي‌گيرد، گفت: قطعاً در اين سازمان شناسايي و طبقه‌بندي نخبگان صورت گرفته و ما مي‌توانيم از توانمندي‌ها و تجارب اين سازمان استفاده کنيم.
معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي با تاکيد بر لزوم جذب نخبگان در دانشگاه آزاد اسلامي خاطرنشان کرد: در حال حاضر تعداد زيادي فارغ‌التحصيل مقطع دکتري در کشور داريم که بيکار هستند. ما تلاش داريم تا با سياست‌گذاري و برنامه‌ريزي‌هاي صحيح در حل مشکل بيکاري نخبگان کمک کنيم.
وي با بيان اينکه دانشگاه آزاد اسلامي با توانمندي‌هاي بالايي در سطح کشور گستردگي دارد، گفت: اين دانشگاه سعي دارد تا با همکاري سازمان بسيج علمي پژوهشي و فناوري کشور، گام‌هاي موثري در زمينه‌هاي پژوهشي، علمي و فناوري برداشته و با راه‌اندازي کسب و کارهاي کوچک و شرکت‌هاي خصوصي در حل مشکل بيکاري فارغ‌التحصيلان کمک‌هاي لازم را انجام دهد.

خبر جدید  برخورداری پناهندگان از بیمه سلامت/ثبت‌نام ۱۰۲هزار نفر از فرزندان مهاجرین غیرقانونی در مدارس

توسعه استارت‌آپ‌ها و ايجاد اشتغال پايدار
دکتر داود ثمري مديرکل توسعه فناوري و ارتباط با صنعت در اين مراسم، با اشاره به هدف اصلي اين تفاهم‌نامه گفت: راه‌اندازي مرکز نوآوري و فناوري با نام پيشرفت، هدف اصلي امضاي اين تفاهم‌نامه است.
وي با بيان اينکه دانشگاه آزاد اسلامي امروز سعي دارد به سمت دانشگاه حل مسئله پيش رود، گفت: در همين زمينه يکي ديگر از اهداف امضاي اين تفاهم‌نامه، توسعه استارت‌آپ‌ها و ايجاد اشتغال پايدار خواهد بود.
ثمري خاطرنشان کرد: خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامي و سازمان بسيج علمي پژوهشي و فناوري کشور داراي بازار خوبي براي محصولات شرکت‌هاي دانش‌بنيان و استارت‌آپ‌ها هستند.
مديرکل توسعه فناوري و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامي، راه‌اندازي صندوق سرمايه‌گذاري خطرپذير را يکي ديگر از اهداف امضاي اين تفاهم‌نامه دانست و گفت: اين صندوق با حمايت از استارت‌آپ‌ها، کمک شاياني در اين زمينه خواهد کرد.
وي در پايان خاطرنشان کرد: دبيرخانه کارگروه مشرک اين تفاهم‌نامه در پارک علم و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي تشکيل خواهد شد و امور اجرايي آن به زودي آغاز مي‌شود.

خبر جدید  تغییر ناگهانی مسیر در بزرگراه‌های شهر ممنوع!
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد