امروز دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹
14:49:26 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش ۹ تا ۲۵ درصدی حق‌الجلسه اعضای شورای شهر و روستا
افزایش ۹ تا ۲۵ درصدی حق‌الجلسه اعضای شورای شهر و روستا
به گزارش خبرنگار مهر، امیر شهلا در حاشیه سومین اجلاس شورای عالی استان‌ها در جمع خبرنگاران درباره مصوبات جلسه امروز شورا گفت: مقرر شد اعضای عالی استان‌ها نظر مشورتی خود را درباره بودجه‌های سنواتی و برنامه‌های پنج‌ ساله اعلام کنند و در تدوین این موارد نظرات اعضای شورا نیز لحاظ شود.وی ادامه داد: رئیس شورای […]

به گزارش خبرنگار مهر، امیر شهلا در حاشیه سومین اجلاس شورای عالی استان‌ها در جمع خبرنگاران درباره مصوبات جلسه امروز شورا گفت: مقرر شد اعضای عالی استان‌ها نظر مشورتی خود را درباره بودجه‌های سنواتی و برنامه‌های پنج‌ ساله اعلام کنند و در تدوین این موارد نظرات اعضای شورا نیز لحاظ شود.وی ادامه داد: رئیس شورای عالی استان‌ها نیز به سازمان برنامه و بودجه کشور نامه‌ای نوشته است که از نظرات اعضای شورای عالی نیز در بودجه‌های سنواتی و برنامه پنج ساله استفاده شود.

خبر جدید  افول کیفیت زندگی عامل بروز آسیب‌های اجتماعی است

سخنگوی شورای عالی استان‌ها گفت: یکی دیگر از مواردی که امروز مورد بحث قرار گرفت تأمین منابع درآمدی پایدار برای شهرداری‌های کشور است.

شهلا ادامه داد: وضعیت عوارض در شهرها دچار تغییر و تحول شده است و شهرداری‌ها منابع لازم را برای خودگردانی ندارند و برای تأمین منابع لازم نیاز به کمک‌های دولت دارند.

وی افزود: در جلسه امروز درباره عدم حضور نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد نیز بحث شد چرا که ماه‌هاست در جلسات یزد حضور ندارد و در این خصوص اختلافاتی بین مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان وجود دارد و مقرر شد اعضای شورای شهر با نامه‌ای که به آیت‌الله شاهرودی می‌نویسند با حفظ حقوق اقلیت‌ها زمینه و شرایط را برای حضور در جلسات این عضو شورا فراهم کند.

خبر جدید  احداث بیمارستان 200 تخت خوابی در شهرستان شمیرانات

سخنگوی شورای عالی استان‌ها  افزود: در بخش دیگر از این جلسه آیین‌نامه حقوق و دستمزد شوراهای شهر و روستا و بخش نیز مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به اینکه ۳۰ تا ۴۰ درصد از حقوق اعضا کاهش پیدا کرده بود ضرورت اصلاح آیین‌نامه حقوق و مزایا دیده می‌شد و این موضوع مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد حقوق این افراد از ۹ تا ۲۵ درصد افزایش پیدا کند.

خبر جدید  حفظ باغات و فضای سبز خط قرمز شورا است

شهلا ادامه داد: حدود ۱۲ سال است که حقوق و دستمزد اعضای شورای شهر و روستا تغییر نکرده است و اعضا بر اساس حق‌الجلسه حقوق دریافت می‌کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد