امروز جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزايش ۹۰۰ تخت عادي و ۱۴۰ تخت ويژه در سازمان تامين اجتماعي
افزايش ۹۰۰ تخت عادي و ۱۴۰ تخت ويژه در سازمان تامين اجتماعي
خبرگزاري آريا- معاون درمان سازمان تامين اجتماعي گفت: اين سازمان ٨١ بيمارستان و ٢٧٨ مرکز سرپايي ملکي را در سراسر کشور دراختيار دارد و همچنين ١٠ هزار تخت بيمارستاني در کشور متعلق به اين سازمان است.به گزارش خبرگزاري آريا، دکتر مهدي درخشان در يک ارتباط تلفني با برنامه ذره بين راديو تهران افزود: در ٤ […]

افزايش 900 تخت عادي و 140 تخت ويژه در سازمان تامين اجتماعي

خبرگزاري آريا- معاون درمان سازمان تامين اجتماعي گفت: اين سازمان ٨١ بيمارستان و ٢٧٨ مرکز سرپايي ملکي را در سراسر کشور دراختيار دارد و همچنين ١٠ هزار تخت بيمارستاني در کشور متعلق به اين سازمان است.
به گزارش خبرگزاري آريا، دکتر مهدي درخشان در يک ارتباط تلفني با برنامه ذره بين راديو تهران افزود: در ٤ سال گذشته ٩٠٠ تخت عادي و ١٤٠ تخت ويژه، ٨ بيمارستان و ٢٥ مرکز درماني به امکانات درماني اين سازمان افزوده شد.
وي اظهار داشت: سازمان تامين اجتماعي ٤٢ ميليون نفر را در کشور تحت پوشش دارد و منابع آن از وصول حق بيمه تامين مي شود.
دکتر درخشان با بيان اينکه شرايط اقتصادي و اجتماعي کشور در سازمان تامين اجتماعي تاثيرگذار است، گفت: در سالهاي اخير، رشد مصارف اين سازمان تسريع شده و از منابع پيشي گرفته است.
معاون درمان سازمان تامين اجتماعي با اشاره به اينکه طرح تحول نظام سلامت، طرح ملي است و مزاياي زيادي دارد، افزود: اين طرح تعرفه ها را واقعي و نظام دارويي و تجهيزات پزشکي را ساماندهي کرد و ماندگاري پزشکان را افزايش داد. البته طبيعي است که هر طرح بزرگ هزينه هاي خودش را دارد و از اين بابت سازمان هاي بيمه گر متاثر از اين هزينه ها شدند.

خبر جدید  اعلام جزئیات برگزاری اولین سالگرد شهادت شهید «حججی»
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد