امروز شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعزام مسن ترين بازنشسته تامين اجتماعي به مشهد مقدس
اعزام مسن ترين بازنشسته تامين اجتماعي به مشهد مقدس
خبرگزاري آريا- چهارمين گروه از بازنشستگان تامين اجتماعي استان زنجان در قالب طرح کرامت رضوي به مشهد مقدس اعزام شدند که مسن ترين بازنشسته تامين اجتماعي نيز از زائران اين سفر بود.به گزارش خبرگزاري آريا، مسعود علياري مدير کل تامين اجتماعي استان زنجان با اشاره به اينکه طرح کرامت رضوي با هماهنگي کانون بازنشستگان اجرا […]

اعزام مسن ترين بازنشسته تامين اجتماعي به مشهد مقدس

خبرگزاري آريا- چهارمين گروه از بازنشستگان تامين اجتماعي استان زنجان در قالب طرح کرامت رضوي به مشهد مقدس اعزام شدند که مسن ترين بازنشسته تامين اجتماعي نيز از زائران اين سفر بود.
به گزارش خبرگزاري آريا، مسعود علياري مدير کل تامين اجتماعي استان زنجان با اشاره به اينکه طرح کرامت رضوي با هماهنگي کانون بازنشستگان اجرا مي شود، اظهار داشت: از مجموع بازنشستگان تامين اجتماعي استان زنجان، تاکنون يکهزار و ١٠٠ نفر با اولويت سن بالاتر به مشهد اعزام شدند.
وي ادامه داد: تمامي هزينه هاي رفت و برگشت و اقامت اين گروه، به عهده سازمان  تامين اجتماعي است و هيچ هزينه اي از زائران دريافت نمي شود .

خبر جدید  تضعیف همبستگی اجتماعی در سال‌های اخیر/ بهره‌وری پائین در فرهنگسراها و سراهای محلات

آرزوي ديرينه ام توسط تامين اجتماعي محقق شد
 يکي از افرادي که در اين سفر معنوي مشرف به مشهدالرضا شد، فرخ احمدي است که ٦٤ سال سن دارد و براي اولين بار است که به زيارت مشهد مقدس مي رود. وي مي گويد: خدا را شاکرم که اين سعادت را نصيبم کرد تا به آرزويي که سالها داشتم، برسم.
وي مي افزايد: در اين سفر که به همراه همسرم عازم هستيم، به همت مسئولين تامين اجتماعي استان زنجان صورت گرفته و جا دارد از زحمات تمامي دست اندرکاران، تقدير کنم.
احمدي که با ١٠ سال سابقه کار بازنشسته شده است، اضافه مي کند: وقتي که خبر  اعزام به مشهد مقدس را شنيدم، بسيار خوشحال شدم چرا که آرزوي ديرينه ام بود اما توان مالي نداشتم.
همچنين ، يکي ديگر از زائران به مشهد مقدس در اين سفر سيد اسماعيل موسوي است که در قالب طرح کرامت رضوي به اين سفر مشرف شده است. وي ١٢١ سال سن دارد و مسن ترين بازنشته تامين اجتماعي در استان زنجان است.
وي که تاکنون به گفته خودش سه بار به مشهد مقدس مشرف شده است، مي گويد: احساس بسيار خوبي دارم و خيلي خوشحال هستم که اين سعادت نصيبم شده است. براي تمامي مسئولين تامين اجتماعي آرزوي توفيق روز افزون از خداوند متعال دارم.
لازم به ذکر است؛ با هماهنگي اداره کل روابط عمومي سازمان تامين اجتماعي، تيم رسانه اي متشکل از خبرنگاران خبرگزاري ها و شبکه هاي تلويزيوني در سال ٩٤، به ديدار سيد اسماعيل موسوي مسن ترين بازنشسته تامين اجتماعي در استان زنجان رفتند و از زندگي و نحوه فعاليت ايشان، گزارش هاي خبري تهيه کردند.

خبر جدید  بسته اخبار اجتماعی ایسنا در روز چهارشنبه
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد