امروز چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اشتغال و رفاه مردم همواره در اولويت امور است
اشتغال و رفاه مردم همواره در اولويت امور است
خبرگزاري آريا- معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان با بيان اينکه هيچ کاري مهمتر از توجه به نيازهاي جدي و ضروري مردم نيست، گفت: ايجاد شغل، توجه به معيشت و خدمات رفاه اجتماعي همواره مورد توجه است.به گزارش خبرگزاري آريا، سعيد شاهرخي در يازدهمين جلسه شوراي هماهنگي دستگاه‌هاي زيرمجموعه سازمان تعاون، کار و رفاه […]

اشتغال و رفاه مردم همواره در اولويت امور است

خبرگزاري آريا- معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان با بيان اينکه هيچ کاري مهمتر از توجه به نيازهاي جدي و ضروري مردم نيست، گفت: ايجاد شغل، توجه به معيشت و خدمات رفاه اجتماعي همواره مورد توجه است.
به گزارش خبرگزاري آريا، سعيد شاهرخي در يازدهمين جلسه شوراي هماهنگي دستگاه‌هاي زيرمجموعه سازمان تعاون، کار و رفاه اجتماعي همدان، اظهار داشت: خدمات بخش درمان تأمين اجتماعي همدان در سطح خيلي خوبي ارائه مي شود که بايد به مردم اطلاع‌رساني شود.
وي با بيان اينکه در استانداري به دنبال تحقق بيش از ٣٠ درصد شغل پيش‌بيني شده در سند اشتغال هستيم، افزود: بايد گام هاي فراتري در حوزه مشاغل پايدار برداشت تا هد‌ف گذاري محقق شود و در اين ارتباط همکاري ساير دستگاه‌هاي مرتبط ضروري است.
وي با اشاره به اينکه در حوزه تامين اجتماعي شاهد تحولات چشمگيري هستيم، افزود: در مراکز دولتي و دانشگاه‌ علوم پزشکي نيز اقدامات خوبي در حوزه درمان صورت گرفته است.
نماينده مردم ملاير در مجلس شوراي اسلامي نيز در ادامه اين جلسه گفت: اقدامات خوبي در حوزه درمان و بهداشت صورت گرفته و انقلابي بزرگ در اين حوزه رخ داده است.
حجت‌الاسلام احد آزاديخواه  گفت: در حوزه هتلينگ بيمارستان آتيه نيز اقدامات بي‌بديل و چشمگيري انجام شده است.
وي خاطرنشان کرد:‌ حوزه بهداشت و درمان يک اولويت اساسي است که بايد از تلاشگران اين حوزه به خاطر اقدامات مهم صورت گرفته تقدير کرد.

خبر جدید  بهره مندی شهروندان غرب تهران از سیستم حمل و نقل ریلی در آینده‌ای نزدیک
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد