امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
9:21:27 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احداث موزه میدان امام علی(ع) تا نیمه اول سال آینده
احداث موزه میدان امام علی(ع) تا نیمه اول سال آینده
مهدی رضایی در گفتگو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: عملیات اجرایی فاز سوم احیاء میدان امام علی(ع) شامل احداث میدان جلوخان مسجدجامع در ضلع شمالی مجموعه از سال ۹۴ آغاز شده است، ۱۲ پروژه در قالب فاز سوم احیاء این میدان اجرایی می‌شود که ۱۱ پروژه آن از سوی شهرداری و یک پروژه با همکاری بخش خصوصی صورت می‌گیرد. وی با بیان اینکه درسال جاری […]

مهدی رضایی در گفتگو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: عملیات اجرایی فاز سوم احیاء میدان امام علی(ع) شامل احداث میدان جلوخان مسجدجامع در ضلع شمالی مجموعه از سال ۹۴ آغاز شده است، ۱۲ پروژه در قالب فاز سوم احیاء این میدان اجرایی می‌شود که ۱۱ پروژه آن از سوی شهرداری و یک پروژه با همکاری بخش خصوصی صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه درسال جاری ۱۸ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای فاز سوم پروژه در نظر گرفته شده است، افزود: بدنه‌سازی ضلع شرقی میدان جلوخان در سال گذشته تکمیل شده و هم اکنون آزادسازی ضلع غربی و ضلع جنوبی پروژه در دستور کار است، همچنین آزادسازی ضلع میانی میدان تحت عنوان پروژه ۱۲A در حال انجام است.

مدیر پروژه احیاء میدان امام علی (ع) خاطرنشان کرد: احداث ضلع شمالی میدان جلوخان در سه فاز تعریف شده که بدنه سازی فاز اول ضلع شمالی میدان جلوخان تحت عنوان پروژه ۱۳A در نیمه اول سال ۹۵ به پایان رسیده است.

خبر جدید  مصائب بزرگ‌ترین متخصص خودمهاری برای مهار خود

رضایی با بیان اینکه موزه میدان امام علی (ع) از دیگر طرح‌های فاز سوم این ابرپروژه است که پس از تکمیل عملیات عمرانی آن، آثار ارزشمندی که در حین احداث پروژه کشف شده، به نمایش گذاشته خواهد شد، گفت: عملیات سفت‌کاری موزه میدان امام علی (ع) در سال گذشته تکمیل شده و اکنون نازک‌کاری آن در دو قسمت مرمت و نوسازی انجام می شود که تاکنون نازک‌کاری موزه بیش  از ۳۴ درصد پیشرفت داشته و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده این مهم در نیمه اول سال آینده به پایان می‌رسد.

خبر جدید  مسائل فرهنگی را به بحران سیاسی بدل نکید

وی با بیان اینکه محوطه سازی خیابان‌های هاتف و عبدالرزاق تاکنون بیش از ۲۱ درصد پیشرفت داشته است، ادامه داد: اصلاح درزهای میدان امام علی(ع) نیز ۷۵ درصد پیشرفت داشته و ظرف یک ماه آینده تکمیل می شود.

مدیر پروژه میدان امام علی (ع) با بیان اینکه به منظور رفاه بیشتر شهروندان و جبران کمبود فضای پارک در این محدوده احداث پارکینگ‌های کمرزرین، ولیعصر و قیصریه در دستور کار است، افزود: مساحت مجموع پروژه‌های پارکینگ و تجاری کمرزرین، قیصریه و ولیعصر ۷۴ هزار مترمربع است که گنجایش پارک ۱۲۰۰ دستگاه خودرو را دارد، همچنین قسمت‌هایی از پارکینگ‌های این سه پروژه به یکدیگر مشترک و متصل می‌شود تا شهروندان بتوانند به بازارها دسترسی آسان‌تری داشته باشند.

خبر جدید  گزارش "هاشمی" از عملکرد یکساله شورای شهر تهران

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه پارکینگ و تجاری کمرزرین از سال گذشته آغاز شده و تاکنون بیش از ۳۵ درصد پیشرفت داشته است، اظهارکرد: پروژه کمرزرین در چهار طبقه با زیربنای ۳۲ هزار مترمربع احداث می‌شود که دو طبقه آن به پارکینگ با ظرفیت پارک ۵۵۰ خودرو و دو طبقه دیگر آن به صورت تجاری به بازار طلا و جواهر اختصاص داده می‌شود.

رضایی با بیان اینکه پارکینگ و تجاری ولیعصر در پنج طبقه احداث می‌شود که اکنون نیز آزادسازی این پروژه تکمیل و عملیات اجرایی آن در دست طراحی است، عنوان‌کرد: به طور حتم با اجرای پروژه‌ها، مشکل کمبود فضای پارک میدان امام علی(ع) برطرف می‌شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد