امروز جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز بزرگترين جشنواره استخدامي کشور در حوزه استارتاپي از ۲۴ اسفندماه ​
آغاز بزرگترين جشنواره استخدامي کشور در حوزه استارتاپي از ۲۴ اسفندماه  ​
خبرگزاري آريا- بزرگترين جشنواره استخدامي کشوربا شروع بکار ۱۲ هزار نفر در يک شرکت استارتاپي ۲۴ و ۲۵ اسفندماه سال جاري برگزار مي شود تا تعداد شاغلان يک شرکت خدمات حمل ونقل را تا ۹۰ هزار نفر افزايش دهد.به گزارش خبرنگار خبرگزاري آريا، نايبي مديرعامل يک شرکت استارتاپي خدمات حمل  و نقل در نشست خبري […]

آغاز بزرگترين جشنواره استخدامي کشور در حوزه استارتاپي از 24 اسفندماه  ​

خبرگزاري آريا- بزرگترين جشنواره استخدامي کشوربا شروع بکار ۱۲ هزار نفر در يک شرکت استارتاپي ۲۴ و ۲۵ اسفندماه سال جاري برگزار مي شود تا تعداد شاغلان يک شرکت خدمات حمل ونقل را تا ۹۰ هزار نفر افزايش دهد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري آريا، نايبي مديرعامل يک شرکت استارتاپي خدمات حمل  و نقل در نشست خبري خود با اشاره به گذشت ۱۴ ماه از فعاليت اين استارتاپ در قالب شرکت نو بنياد گفت: ۱۴ ماه پيش اين استارتاپ با سرمايه اي کمتر از يک ميليارد در مساحتي بسيار کوچک شکل گرفت و اکنون ۷۰ هزار نفر در آن امرار معاش کرده و ۵۰۰ تا ۶۰۰ نفر روزانه به جمع خانواده اين شرکت مي پيوندند.

وي خاطر نشان کرد: علاوه بر تهران، در کرج ، مشهد ،شيراز و تبريز نيز اين شرکت حمل و نقل استارتاپي راه اندازي شده است.

خبر جدید  کاهش آلودگی هوا، اولویت شورا در طرح ترافیک جدید

 اين کارآفرين خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ريزي هاي صورت گرفته  ۲۴ و ۲۵ اسفندماه بزرگترين جشنواره استخدامي کشور  برگزار خواهد شد، تا طي آن ۲۰ هزار نفر به استخدام اين شرکت استارتاپي در حوزه حمل و نقل درآيند.

وي خاطر نشان کرد:داوطلبان پس از گذراندن يک دوره آموزشي کوتاه و گرفتن کلاه ، ژيلت و باکس نيروي انساني استخدام شده و مي توانند وارد چرخه خدمات حمل و نقل شده و علاوه بر کاهش سفرهاي درون شهري در توسعه شهر هوشمند نيز موثر باشند.

نايبي با اشاره به سنگاپور به عنوان يک شهر هوشمند گفت: هر چند به وجود آوردندگان اين شرکت سالها در پاريس بوده و استارتاپ هاي موفق در آنجا را ارزيابي کرده اند اما بررسي ها نشان مي دهد ايران يکي از بهترين بسترهاي ايجاد  فعاليت هاي اينترنتي است که با زير ساخت هاي آماده اينترنتي ، تلفن هوشمند و نداشتن رقيب مي تواند با موفق ترين استارتاپ  هاي دنيا رقابت کند.

خبر جدید  گره گشايي از اقتصاد با بخشودگي جرايم بيمه اي

 اين کارآفرين ادامه داد: اين شرکت بنا دارد با جابجايي موتورهاي انژکتوري با موتورهاي برقي طي يک پروسه دو ساله موثرترين اقدام ممکن در حوزه کاهش آلودگي هواي تهران  را به شرط توجيه اقتصادي برآورده کند.

وي همچنين گفت: اين شرکت هر چند از يک شرکت خارجي الگوگيري کرده است  اما همه فعاليتهاي آن اعم از برنامه نويسي تبليغات ، و ايجاد اپليکيشن کاملا بومي و توسط مهندسان ايراني طراحي شده و توانسته علاوه بر پيک موتوري ، تاکسي موتوري و وانت بار را نيز راه اندازي کند .

نايبي همچنين اعتماد سازي را مهمترين شرط پيشرفت ۱۴ ماهه اين شرکت دانست و گفت: معتقدم فقط برندسازي و بيلبورد نمي تواند حافظ سرمايه اجتماعي باشد بلکه کيفيت عملکرد مي تواندبيشترين اثر را در توسعه اين استارتاپ داشته باشد به گونه اي که از ميان ۵۰ تا ۱۰۰ هزار سفر روزانه اين استارتاپ کمتر از يک صدم درصد نارضايتي وجود  دارد.

خبر جدید  پیش بینی ۱۸۸۵ دستگاه اتوبوس برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی

وي همچنين تاکيد اين شرکت را بر استخدام نيروي انساني با مهارت بالا و توانمندي کافي عنوان کرد و گفت: اين شرکت تلاش مي کند علاوه بر ظاهر آراسته  سوء پيشينه و دوره هاي آموزشي افرادي را به استخدام خود درآورد که با کيفيت عملکرد ،اعتماد مشتريان را برانگيزند.

 اين کارآفرين خاطر نشان کرد: هرچند اين شرکت نمي تواند بيمه ۲۰ هزار نفر را که بزرگترين جشنواره استخدامي کشور هستند به عهده بگيرد اما رايزني با ارگان هاي مختلف براي افزايش ارتقا ء و رفاه نيروي انساني به کار خواهد گرفت.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
بانک پاسارگاد